>Unisex T-shirt van 100% gekamd katoen Ring Spun 160 g/m2

Unisex T-shirt van 100% gekamd katoen Ring Spun 160 g/m2

Code: 44924

Unisex T-shirt met een zachte aanraking en een modern ontwerp. Je kunt kiezen uit verschillende kleuren. Het ontwerp kenmerkt zich door een smalle ronde hals.

+ Omschrijving   + Kenmerken

  •    1 Kleur (Aan een zijde)logo in één kleur
  •    2 Kleuren (Aan een zijde)tweekleurig logo
  •    3 Kleuren (Aan een zijde)driekleuren logo
  •    4 Kleuren (Aan een zijde)vier kleuren logo
  •    Digitale kleuren transfer (Aan een zijde)
  •    Zonder opdruk
Selecteer een kleur om de beschikbare hoeveelheden en maten te zien.
 

Omschrijving:

T-shirt voor volwassenen gemaakt van 100% ringgesponnen gekamd katoen en 160g/m2 Single Jersey-stijl. Zacht gevoel en moderne snit, gemaakt van buisvormig materiaal zonder zijnaden. Smalle ronde hals in 2x2 rib. Dubbel gestikte zoom en mouwen, voor extra duurzaamheid en weerstand tegen intensief gebruik. Verkrijgbaar in verschillende modieuze kleuren en in de maten S, M, L, XL, XXL en 3XL.

Kenmerken

Productcode:
Maat:
Gewicht:
Land van fabricage:
Intrastat code:
In onze collectie vanaf :
Land van verzending :


Verpakking

Minimale afname voor verzending met pallet:
Afmetingen van buitenste doos:
Inhoud van de buitenste doos:
Gewicht van de buitenste doos:
Hoeveelheid per doos:

Maattabel

Maattabel
 SMLXLXXL
A (cm)6972747678
B (cm)5053565962

Deze afmetingen kunnen vanwege het fabricageproces tot 5% variëren



Je vindt het in

Beschikbare druklocaties

markeringspositie positie 1
Positie: Positie 1
Maat: 80 x 80 mm
Zeefdruk: maximaal 6 kleuren
Zeefdruk Transfer: maximaal 8 kleuren
Digitale Transfer: Full colour
Borduren: maximaal 1 kleur
markeringspositie positie 2
Positie: Positie 2
Maat: 80 x 80 mm
Zeefdruk: maximaal 6 kleuren
Zeefdruk Transfer: maximaal 8 kleuren
Digitale Transfer: Full colour
Borduren: maximaal 1 kleur
markeringspositie positie 3
Positie: Positie 3
Maat: 280 x 400 mm
Zeefdruk: maximaal 6 kleuren
Zeefdruk Transfer: maximaal 8 kleuren
Digitale Transfer: Full colour
markeringspositie positie 4
Positie: Positie 4
Maat: 80 x 50 mm
Zeefdruk: maximaal 6 kleuren
Zeefdruk Transfer: maximaal 8 kleuren
Digitale Transfer: Full colour
Borduren: maximaal 1 kleur
markeringspositie positie 5
Positie: Positie 5
Maat: 80 x 50 mm
Zeefdruk: maximaal 6 kleuren
Zeefdruk Transfer: maximaal 8 kleuren
Digitale Transfer: Full colour
Borduren: maximaal 1 kleur
markeringspositie positie 6
Positie: Positie 6
Maat: 100 x 60 mm
Borduren: maximaal 1 kleur
markeringspositie positie 7
Positie: Positie 7
Maat: 280 x 400 mm
Zeefdruk: maximaal 6 kleuren
Zeefdruk Transfer: maximaal 8 kleuren
Digitale Transfer: Full colour

Informatie over druktechnieken


Zeefdruk:

Zeefdruk, Hoe werkt het? Voor dit drukproces haal je een rakel over het belichte zeefdrukraam heen. Hierdoor zullen er kleine gaatjes ontstaan (Mazen) waar de inkt doorheen gedrukt wordt op het gewenste artikel. Door de Pantone kleuren wordt ook bij deze methode elke kleur apart gedrukt met verschillende zeefdrukramen. (Maximaal 8 kleuren). Deze drukmethode kan gebruikt worden om erg gedetailleerde afbeeldingen & logo´s te bedrukken. Zeefdruk geeft de mogelijkheid om op grote oppervlaktes te drukken, een budgetvriendelijke optie, voornamelijk gebruikt voor T-shirts, tassen, en textielproducten maar diverse andere materialen zijn ook mogelijk.

+ Groot drukoppervlak voor platte items (T-shirts, Tassen etc.)
+ Pantone kleuren beschikbaar (Maximaal 8)
+ Zeefdruk 360 mogelijk voor cylinder items
- Hoe meer kleuren hoe duurder
- Heeft je logo meer dan 4 kleuren, dan is Digitale transfer of Digitale print een betere optie!


Transferdruk:

Wat is transferdruk? Jouw (vector)logo/design wordt eerst in de gewenste kleur op een transfer papier aangebracht (in spiegelbeeld). Daarna wordt dit transfer papier op hoge temperatuur samengeperst door een drukmachine. De warmte zorgt ervoor dat de inkt zich zal binden aan het gewenste relatiegeschenk. Deze opdruk van het desbetreffende logo/design is dunner dan een normale zeefdruk wat ervoor zorgt dat het zachter, fijner aanvoelt en daarnaast erg duurzaam is. Transferdruk is perfect voor gedetailleerde designs en in diverse opdrukkleuren, ook full colour, maar kost meer dan de normale zeefdrukmethode. Vooral bedoelt voor flexibele materialen zoals (paraplus, tassen en petten).

+ Full colour designs mogelijk
+ Pantone kleuren mogelijk (8 maximaal)
+ Zacht en fijn
+ Kleine details mogelijk om te printen
- Duurder als normale zeefdrukmethode
- Wasbaar tot 60 graden
-Slijt vaak sneller als normale zeefdruk


Digitale transfer:

Digitale transfer is een drukmethode wat erg lijkt op transferdruk, maar in plaats van inkt op papier, wordt er een digitale printer gebruikt om CMYK-kleuren op een grote papierrol te printen, er gaat vervolgens een witte laag over het gekleurde gebied heen. Opgevolgd door lijm om de hechting op het gewenste item mogelijk te maken. De laatste stap in het proces is het aanbrengen van de transfer op het relatiegeschenk of promotieartikel doormiddel een drukmachine en warmte. Deze methode levert foto kwaliteit voor designs & logos. Het is duurder als transfer & zeefdruk maar compenseert met veel hogere kwaliteit op het eindproduct.

+ Foto kwaliteit designs & logos
+ Extreem gedetailleerd
+ Full colour en witte laag (CMYK kleuren)
- Door gebruik van CMYK-kleuren is Pantone kleuren niet mogelijk
- Duurder dan Transfer & zeefdruk methodes


Borduren:

Borduren, een klassieke methode waarbij diverse steken worden gecombineerd om een afbeelding of het logodesign te creëren. Voornamelijk gebruikt voor petten, Poloshirts, tassen en diverse andere textielproducten. Pantone kleuren zijn helaas niet van toepassing omdat de techniek afhankelijk is van de kleuren die beschikbaar zijn voor de draden. Er wordt een speciaal borduurbestand gemaakt, dat alle details van het gewenste design en de instellingen voor de machine bevat. Het product wordt dan onder een grote naaimachine geplaats waarbij de borduurkoppen tot 12 naalden kunnen bevatten. Dit houdt in dat maximaal 15 kleuren in één keer geborduurd kunnen worden. Het resultaat geeft een luxe en professionele uitstraling!

+ Luxe uitstraling
+ Duurzame drukmethode
+ Tot 15 kleuren te printen
- Hoe groter het gewenste design/logo, hoe duurder het wordt.
- Geen precieze Pantone kleuren

Actuele voorraadSMLXLXXL3XL
 Zwart2.0002.0002.0002.0002.0002.000
 Blauw2.0002.0002.0002.0002.0001.893
 Rood2.0002.0002.0002.0002.0002.000
 Grijs2.0002.0002.0002.0002.0001.302
 Geel2.0002.0002.0002.0002.000953
 Groen2.0002.0002.0002.000992445
 Oranje2.0002.0002.0002.0002.0002.000
 Donkergrijs2.0002.0002.0002.0002.000712
 Marineblauw2.0002.0002.0002.0002.0002.000
 Donkergroen2.0002.0002.0002.0002.000839
 Lichtblauw2.0002.0002.0002.0002.000660
 Ultramarijn blauw2.0002.0002.0002.0002.000541
 Goud2.0002.0002.0002.0001.356873

* Neem voor toekomstige voorraad aankomsten contact op met onze klantenservice.

Beschikbaarheid

Actuele voorraad

* Neem voor toekomstige voorraad aankomsten contact op met onze klantenservice.

Levertijd


Standaard verzending
(werkdagen)
≤ 500≤ 1500≤ 2500≤ 5000> 5000
Zonder opdruk 6-8 6-8 6-8 6-8 6-8
Zeefdruk 12-14 14-16 18-20 23-25 Informatie opvragen
Zeefdruk Transfer 12-14 16-18 20-22 27-29 Informatie opvragen
Digitale Transfer 11-13 13-15 17-19 23-25 Informatie opvragen
Borduren 16-18 19-21 21-23 26-28 Informatie opvragen


Levertijd


Standaard verzending (werkdagen)
Zonder opdruk
≤ 5000 6-8
> 5000 6-8
Zeefdruk
≤ 500 12-14
≤ 1500 14-16
≤ 2500 18-20
≤ 5000 23-25
> 5000 Informatie opvragen
Zeefdruk Transfer
≤ 500 12-14
≤ 1500 16-18
≤ 2500 20-22
≤ 5000 27-29
> 5000 Informatie opvragen
Digitale Transfer
≤ 500 11-13
≤ 1500 13-15
≤ 2500 17-19
≤ 5000 23-25
> 5000 Informatie opvragen
Borduren
≤ 500 16-18
≤ 1500 19-21
≤ 2500 21-23
≤ 5000 26-28
> 5000 Informatie opvragen



Het gaat altijd om werkdagen, welke ingaan na betaling (voor orders zonder bedrukking) of na de goedkeuring van de digitale proefdruk + betaling (orders met bedrukking).

De aangegeven hoeveelheden in de tabel zijn het aantal bedrukkingen, wat wil zeggen, het aantal plaatsen dat bedrukt zal worden op een artikel. Bijvoorbeeld: 500 stoffen bedrukte tassen op slechts één kant zal 500 bedrukkingen zijn, maar, als je zowel de voorkant als de achterkant bedrukt zullen dat 1000 bedrukkingen in zijn totaliteit zijn.
★ Reviews