>Kinder T-shirt EGYPT

Gepersonaliseerde kinder t-shirt van katoen 150 g/m2 THC Quito

Code: 38254

Wil je voor kinderen een goedkoop t-shirt bedrukken die wel van kwaliteit is? Dan is dit model wat je zoekt! Hij is gemaakt van katoen, zit heerlijk en beschikbaar in vrolijke kleuren.

+ Omschrijving   + Kenmerken

  •    1 Kleur (Aan een kant)logo in één kleur
  •    2 Kleuren (Aan een kant)tweekleurig logo
  •    3 Kleuren (Aan een kant)driekleuren logo
  •    4 Kleuren (Aan een kant)vier kleuren logo
  •    Full colour (Aan een kant)
  •    Zonder opdruk
Selecteer een kleur om de beschikbare hoeveelheden en maten te zien.
 

Omschrijving:

THC kinder T-shirt (unisex), 100% katoen jersey gebreid (150 g/m²) met gekaard katoengaren. Bevat 1x1 geribbelde kraag met verstevigingstape. Stuk ingesneden ingenaaid met dubbele stiksels op de mouwen aan de onderkant.

Aanbevelingen voor onderhoud en gebruik
Strijk met maximaal 110º. Wassen in wasmachine. Maximale temperatuur 30º. Niet stomen. Gebruik geen droger. Gebruik geen bleek- of bleekproducten.

Kenmerken

Productcode:
Minimale afname:
Gewicht:
Materiaal:
Capaciteit:
Land van fabricage:
Merk:
Intrastat code:
In onze collectie vanaf :


Verpakking

Individueel verpakkingstype::
Tussenverpakking::
Afmetingen van buitenste doos:
Inhoud van de buitenste doos:
Gewicht van de buitenste doos:
Hoeveelheid per doos:

Maattabel

Maattabel
 24681012
A (cm)424548515559
B (cm)313437404346

Deze afmetingen kunnen vanwege het fabricageproces tot 5% variëren



Je vindt het in

Beschikbare druklocaties

markeringspositie t-shirt korte mouwen rug
Positie: T-shirt Korte mouwen Rug
Maat: 200 x 200 mm
Digitale druk (tot 600cm2): Full colour
Digitale Transfer: Full colour
Transfer: maximaal 4 kleuren
Zeefdruk: maximaal 4 kleuren
markeringspositie t-shirt korte mouwen sleeve
Positie: T-shirt Korte mouwen Sleeve
Maat: 70 x 40 mm
Zeefdruk: maximaal 4 kleuren
markeringspositie t-shirt korte mouwen sleeve
Positie: T-shirt Korte mouwen Sleeve
Maat: 80 x 40 mm
Digitale Transfer: Full colour
Transfer: maximaal 4 kleuren
markeringspositie t-shirt korte mouwen borst
Positie: T-shirt Korte mouwen Borst
Maat: 200 x 200 mm
Digitale druk (tot 600cm2): Full colour
Digitale Transfer: Full colour
Transfer: maximaal 4 kleuren
Zeefdruk: maximaal 4 kleuren

Informatie over druktechnieken


Digitale print textiel:

Digitale Textiel print is een printmethode die volledig digitaal werkt, denk aan de printer thuis, maar dan op industriële grootte. Op een speciale UV-digitale printer wordt de opdruk direct op het artikel gedrukt. Alles wordt in full colour geprint (CMYK) maar garandeert geen Pantone kleur. Een erg goede methode voor designs met verschillende kleuren en kleur degradaties. Digitaal printen wordt het meest gebruikt voor het printen op vlakke oppervlakken, aangezien de afstand van de printkop tot het item vast is. Digitale print zorgt voor een fotokwaliteit print in volle kleur. Deze machine is gespecialiseerd in digitale prints voor diverse textielproducten.

+ Fotokwaliteit
+Full colour (CMYK) & witte prints mogelijk
+ Grote print oppervlakken
+ Exclusief voor textiel digitale prints


Digitale transfer:

Digitale transfer is een drukmethode wat erg lijkt op transferdruk, maar in plaats van inkt op papier, wordt er een digitale printer gebruikt om CMYK-kleuren op een grote papierrol te printen, er gaat vervolgens een witte laag over het gekleurde gebied heen. Opgevolgd door lijm om de hechting op het gewenste item mogelijk te maken. De laatste stap in het proces is het aanbrengen van de transfer op het relatiegeschenk of promotieartikel doormiddel een drukmachine en warmte. Deze methode levert foto kwaliteit voor designs & logos. Het is duurder als transfer & zeefdruk maar compenseert met veel hogere kwaliteit op het eindproduct.

+ Foto kwaliteit designs & logos
+ Extreem gedetailleerd
+ Full colour en witte laag (CMYK kleuren)
- Door gebruik van CMYK-kleuren is Pantone kleuren niet mogelijk
- Duurder dan Transfer & zeefdruk methodes


Transferdruk:

Wat is transferdruk? Jouw (vector)logo/design wordt eerst in de gewenste kleur op een transfer papier aangebracht (in spiegelbeeld). Daarna wordt dit transfer papier op hoge temperatuur samengeperst door een drukmachine. De warmte zorgt ervoor dat de inkt zich zal binden aan het gewenste relatiegeschenk. Deze opdruk van het desbetreffende logo/design is dunner dan een normale zeefdruk wat ervoor zorgt dat het zachter, fijner aanvoelt en daarnaast erg duurzaam is. Transferdruk is perfect voor gedetailleerde designs en in diverse opdrukkleuren, ook full colour, maar kost meer dan de normale zeefdrukmethode. Vooral bedoelt voor flexibele materialen zoals (paraplus, tassen en petten).

+ Full colour designs mogelijk
+ Pantone kleuren mogelijk (8 maximaal)
+ Zacht en fijn
+ Kleine details mogelijk om te printen
- Duurder als normale zeefdrukmethode
- Wasbaar tot 60 graden
-Slijt vaak sneller als normale zeefdruk


Textiel zeefdruk:

Textiel zeefdruk is in principe het normale zeefdruk proces maar met een gespecialiseerde machine voor exclusief textielproducten. Voor dit drukproces haal je een rakel over het belichte zeefdrukraam heen. Hierdoor zullen er kleine gaatjes ontstaan (Mazen) waar de inkt doorheen gedrukt wordt op het gewenste artikel. Door de Pantone kleuren wordt ook bij deze methode elke kleur apart gedrukt met verschillende zeefdrukramen. (Maximaal 8 kleuren). Deze drukmethode kan gebruikt worden om erg gedetailleerde afbeeldingen & logo´s te bedrukken. Zeefdruk geeft de mogelijkheid om op grote oppervlaktes te drukken, een budgetvriendelijke optie, speciaal voor Textielproducten zoals T-shirts & tassen.

+ Groot drukoppervlak voor platte items (T-shirts, Tassen etc.)
+ Pantone kleuren beschikbaar (Maximaal 8)
+ Zeefdruk 360 mogelijk voor cylinder items
- Hoe meer kleuren hoe duurder
- Heeft je logo meer dan 4 kleuren, dan is Digitale transfer of Digitale print een betere optie!

Actuele voorraad24681012
 Zwart3222.8032.8245.1508.2568.203
 Blauw1.1611.6291.5342.2491.3391.762
 Rood1.4632.4871.657892407260
 Wit15.31817.40521.91323.20334.28731.342
 Grijs526411942580202867
 Geel2943751.406Niet op voorraad2.060926
 Groen4649481.5242.1382.0621.287
 Oranje8611.2931.4651.1221.462890
 Roze9647451.528859889794
 Turkoois133Niet op voorraad1.6964.0654.8014.057
 Donkergrijs18Niet op voorraadNiet op voorraad7544171
 Koningsblauw334537Niet op voorraad8321.195684
 Fuchsia1.4232.0581.4171.403866573
 Khaki67109167167177181
 Lichtgroen4813661.1662.8062.3961.570
 Gemarmerd grijs77141186189184186
 Cyaan blauw2.7112.4542.6851.8519403.520
 Marineblauw1.76721218551881718
 Mintgroen201281656876575700
 Lichtblauw384421607342425337
 Donkergeel6266243318386324
 Honing74113156118154129
 Koraal128141345450556335
 Lila41Niet op voorraad61171267118

* Neem voor toekomstige voorraad aankomsten contact op met onze klantenservice.

Beschikbaarheid

Actuele voorraad

* Neem voor toekomstige voorraad aankomsten contact op met onze klantenservice.

Levertijd


Standaard verzending
(werkdagen)
≤ 10≤ 50≤ 100≤ 250≤ 500≤ 1000≤ 1500≤ 2000≤ 2750≤ 3500≤ 5000≤ 10000≤ 15000> 15000
Zonder opdruk 5-7 5-7 5-7 5-7 5-7 5-7 5-7 5-7 5-7 5-7 5-7 5-7 5-7 5-7
Digitale druk (tot 600cm2) 7-9 7-9 7-9 8-10 8-10 10-12 11-13 12-14 14-16 16-18 18-20 30-32 45-47 Informatie opvragen
Digitale Transfer 8-10 8-10 8-10 8-10 8-10 9-11 10-12 11-13 11-13 12-14 14-16 15-17 20-22 Informatie opvragen
Transfer 8-10 8-10 8-10 8-10 8-10 9-11 10-12 11-13 11-13 12-14 14-16 15-17 20-22 Informatie opvragen
Zeefdruk 7-9 7-9 7-9 7-9 8-10 8-10 9-11 10-12 10-12 12-14 13-15 16-18 19-21 Informatie opvragen


Express verzending
(werkdagen)
≤ 10≤ 50≤ 100≤ 250≤ 500≤ 1000≤ 1500≤ 2000≤ 2750≤ 3500≤ 5000≤ 10000≤ 15000> 15000
Zonder opdruk 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5
Digitale druk (tot 600cm2) 4-7 4-7 4-7 5-8 5-8 7-10 8-11 9-12 11-14 13-16 15-18 27-30 42-45 Informatie opvragen
Digitale Transfer 5-8 5-8 5-8 5-8 5-8 6-9 7-10 8-11 8-11 9-12 11-14 12-15 17-20 Informatie opvragen
Transfer 5-8 5-8 5-8 5-8 5-8 6-9 7-10 8-11 8-11 9-12 11-14 12-15 17-20 Informatie opvragen
Zeefdruk 4-7 4-7 4-7 4-7 5-8 5-8 6-9 7-10 7-10 9-12 10-13 13-16 16-19 Informatie opvragen

Levertijd


Standaard verzending (werkdagen)
Zonder opdruk
≤ 15000 5-7
> 15000 5-7
Digitale druk (tot 600cm2)
≤ 100 7-9
≤ 500 8-10
≤ 1000 10-12
≤ 1500 11-13
≤ 2000 12-14
≤ 2750 14-16
≤ 3500 16-18
≤ 5000 18-20
≤ 10000 30-32
≤ 15000 45-47
> 15000 Informatie opvragen
Digitale Transfer
≤ 500 8-10
≤ 1000 9-11
≤ 1500 10-12
≤ 2750 11-13
≤ 3500 12-14
≤ 5000 14-16
≤ 10000 15-17
≤ 15000 20-22
> 15000 Informatie opvragen
Transfer
≤ 500 8-10
≤ 1000 9-11
≤ 1500 10-12
≤ 2750 11-13
≤ 3500 12-14
≤ 5000 14-16
≤ 10000 15-17
≤ 15000 20-22
> 15000 Informatie opvragen
Zeefdruk
≤ 250 7-9
≤ 1000 8-10
≤ 1500 9-11
≤ 2750 10-12
≤ 3500 12-14
≤ 5000 13-15
≤ 10000 16-18
≤ 15000 19-21
> 15000 Informatie opvragen


Express verzending (werkdagen)
Zonder opdruk
≤ 15000 2-5
> 15000 2-5
Digitale druk (tot 600cm2)
≤ 100 4-7
≤ 500 5-8
≤ 1000 7-10
≤ 1500 8-11
≤ 2000 9-12
≤ 2750 11-14
≤ 3500 13-16
≤ 5000 15-18
≤ 10000 27-30
≤ 15000 42-45
> 15000 Informatie opvragen
Digitale Transfer
≤ 500 5-8
≤ 1000 6-9
≤ 1500 7-10
≤ 2750 8-11
≤ 3500 9-12
≤ 5000 11-14
≤ 10000 12-15
≤ 15000 17-20
> 15000 Informatie opvragen
Transfer
≤ 500 5-8
≤ 1000 6-9
≤ 1500 7-10
≤ 2750 8-11
≤ 3500 9-12
≤ 5000 11-14
≤ 10000 12-15
≤ 15000 17-20
> 15000 Informatie opvragen
Zeefdruk
≤ 250 4-7
≤ 1000 5-8
≤ 1500 6-9
≤ 2750 7-10
≤ 3500 9-12
≤ 5000 10-13
≤ 10000 13-16
≤ 15000 16-19
> 15000 Informatie opvragen

Het gaat altijd om werkdagen, welke ingaan na betaling (voor orders zonder bedrukking) of na de goedkeuring van de digitale proefdruk + betaling (orders met bedrukking).

De aangegeven hoeveelheden in de tabel zijn het aantal bedrukkingen, wat wil zeggen, het aantal plaatsen dat bedrukt zal worden op een artikel. Bijvoorbeeld: 500 stoffen bedrukte tassen op slechts één kant zal 500 bedrukkingen zijn, maar, als je zowel de voorkant als de achterkant bedrukt zullen dat 1000 bedrukkingen in zijn totaliteit zijn.
★ Reviews