>Kinder T-shirt PARIS

Kinder t-shirt van katoen personaliseren 150 g/m2 SOL'S Regent Kids

Code: 38969

Ben je op zoek naar een T-shirt dat goed bij je merk past? Dit model is verkrijgbaar in vele kleuren. Bovendien kun je de shirts laten bedrukken met je logo.

+ Omschrijving   + Kenmerken

  •    1 Kleur (Aan een kant)logo in één kleur
  •    2 Kleuren (Aan een kant)tweekleurig logo
  •    3 Kleuren (Aan een kant)driekleuren logo
  •    4 Kleuren (Aan een kant)vier kleuren logo
  •    Textiel digitale full colour transfer (Aan een kant)
  •    Borduren (Aan een kant)
Selecteer een kleur om de beschikbare hoeveelheden en maten te zien.
 

Omschrijving:

T-shirt voor jongens. Gemaakt van 100% halfgekamde katoen (150g/m²). Met verstevigde naden in de nek, geribbelde gebreide kraag, korte mouwen, met zijnaden (2-4 jaar) of buisvormig (vanaf 6 jaar).

Aanbevelingen voor onderhoud en gebruik
Gebruik geen bleekmiddel. Niet in de droger. Strijken op gemiddelde temperatuur (max. 150º). Niet stomen. Wassen op maximaal 40°.

Kenmerken

Productcode:
Minimale afname:
Gewicht:
Land van fabricage:
Merk:
Intrastat code:
In onze collectie vanaf :


Verpakking

Tussenverpakking::
Afmetingen van buitenste doos:
Inhoud van de buitenste doos:
Gewicht van de buitenste doos:
Hoeveelheid per doos:

Maattabel

Maattabel
 24681012
A (cm)404346495255
B (cm)293535384144

Deze afmetingen kunnen vanwege het fabricageproces tot 5% variëren



Je vindt het in

Beschikbare druklocaties

markeringspositie arm left
Positie: ARM LEFT
Maat: 50x60 mm
Borduren: maximaal 8 kleuren
Zeefdruk Transfer Textiel : maximaal 8 kleuren
Digitale Transfer Textil: Full colour
Reflecterende Transfer: maximaal 1 kleur
Textielzeefdruk: maximaal 8 kleuren
markeringspositie arm right
Positie: ARM RIGHT
Maat: 50x60 mm
Textielzeefdruk: maximaal 8 kleuren
Reflecterende Transfer: maximaal 1 kleur
Digitale Transfer Textil: Full colour
Zeefdruk Transfer Textiel : maximaal 8 kleuren
Borduren: maximaal 8 kleuren
markeringspositie back
Positie: BACK
Maat: 220x200 mm
Textielzeefdruk: maximaal 8 kleuren
Reflecterende Transfer: maximaal 1 kleur
Digitale Transfer Textil: Full colour
Zeefdruk Transfer Textiel : maximaal 8 kleuren
Borduren: maximaal 8 kleuren
markeringspositie chest
Positie: CHEST
Maat: 70x70 mm
Borduren: maximaal 8 kleuren
Zeefdruk Transfer Textiel : maximaal 8 kleuren
Digitale Transfer Textil: Full colour
Reflecterende Transfer: maximaal 1 kleur
Textielzeefdruk: maximaal 8 kleuren
markeringspositie front
Positie: FRONT
Maat: 220x200 mm
Borduren: maximaal 8 kleuren
Zeefdruk Transfer Textiel : maximaal 8 kleuren
Digitale Transfer Textil: Full colour
Reflecterende Transfer: maximaal 1 kleur
Textielzeefdruk: maximaal 8 kleuren

Informatie over druktechnieken


Borduren:

Borduren, een klassieke methode waarbij diverse steken worden gecombineerd om een afbeelding of het logodesign te creëren. Voornamelijk gebruikt voor petten, Poloshirts, tassen en diverse andere textielproducten. Pantone kleuren zijn helaas niet van toepassing omdat de techniek afhankelijk is van de kleuren die beschikbaar zijn voor de draden. Er wordt een speciaal borduurbestand gemaakt, dat alle details van het gewenste design en de instellingen voor de machine bevat. Het product wordt dan onder een grote naaimachine geplaats waarbij de borduurkoppen tot 12 naalden kunnen bevatten. Dit houdt in dat maximaal 15 kleuren in één keer geborduurd kunnen worden. Het resultaat geeft een luxe en professionele uitstraling!

+ Luxe uitstraling
+ Duurzame drukmethode
+ Tot 15 kleuren te printen
- Hoe groter het gewenste design/logo, hoe duurder het wordt.
- Geen precieze Pantone kleuren


Textiel transferdruk:

Wat is Textiel transferdruk? Hetzelfde als een normale transferdruk maar gespecialiseerd voor exclusief textielproducten. Jouw (vector)logo/design wordt eerst in de gewenste kleur op een transfer papier aangebracht (in spiegelbeeld). Daarna wordt dit transfer papier op hoge temperatuur samengeperst door een drukmachine. De warmte zorgt ervoor dat de inkt zich zal binden aan het gewenste relatiegeschenk. Deze opdruk van het desbetreffende logo/design is dunner dan een normale zeefdruk wat ervoor zorgt dat het zachter, fijner aanvoelt en daarnaast erg duurzaam is. Transferdruk is perfect voor gedetailleerde designs en in diverse opdrukkleuren, ook full colour, maar kost meer dan de normale zeefdrukmethode. Exclusief gebruikt voor textiel producten (T-shirts, sweaters, tassen).

+ Full colour designs mogelijk
+ Pantone kleuren mogelijk (8 maximaal)
+ Zacht en fijn
+ Kleine details mogelijk om te printen
- Duurder als normale zeefdrukmethode
- Wasbaar tot 60 graden
- Slijt vaak sneller als normale zeefdruk


Digitale transfer: textiel:

Digitale textiel transfer is een drukmethode wat erg lijkt op transferdruk, maar in plaats van inkt op papier, wordt er een digitale printer gebruikt om CMYK-kleuren op een grote papierrol te printen, er gaat vervolgens een witte laag over het gekleurde gebied heen. Opgevolgd door lijm om de hechting op het gewenste item mogelijk te maken. De laatste stap in het proces is het aanbrengen van de transfer op het relatiegeschenk of promotieartikel doormiddel een drukmachine en warmte. Deze specifieke machine wordt exclusief gebruikt voor textielproducten. Deze methode levert foto kwaliteit voor designs & logos. Het is duurder als transfer & zeefdruk maar compenseert met veel hogere kwaliteit op het eindproduct.

+ Foto kwaliteit designs & logos
+Extreem gedetailleerd
+Full colour en witte laag (CMYK kleuren)
+ Exclusief voor textielproducten
- Door gebruik van CMYK-kleuren is Pantone kleuren niet mogelijk
- Duurder dan Transfer & zeefdruk methodes


Reflecterende Transfer:

De reflecterende transfer is een techniek die bedoeld is om een logo te creëren dat meer de aandacht trekt of dat aan de andere kant dient om een extra veiligheidselement toe te voegen door meer zichtbaarheid te geven (aangezien het, zoals de naam al aangeeft, licht reflecteert). Bij deze methode wordt het logo met een speciale zilverkleurige zeefdrukinkt op papier gedrukt om het later via een hittepers op het object over te brengen. Het is alleen bedoeld voor textielproducten zoals tassen of rugzakken met trekkoord. Over het algemeen is de stijl van deze geschenken sportief.


Textiel zeefdruk:

Textiel zeefdruk is in principe het normale zeefdruk proces maar met een gespecialiseerde machine voor exclusief textielproducten. Voor dit drukproces haal je een rakel over het belichte zeefdrukraam heen. Hierdoor zullen er kleine gaatjes ontstaan (Mazen) waar de inkt doorheen gedrukt wordt op het gewenste artikel. Door de Pantone kleuren wordt ook bij deze methode elke kleur apart gedrukt met verschillende zeefdrukramen. (Maximaal 8 kleuren). Deze drukmethode kan gebruikt worden om erg gedetailleerde afbeeldingen & logo´s te bedrukken. Zeefdruk geeft de mogelijkheid om op grote oppervlaktes te drukken, een budgetvriendelijke optie, speciaal voor Textielproducten zoals T-shirts & tassen.

+ Groot drukoppervlak voor platte items (T-shirts, Tassen etc.)
+ Pantone kleuren beschikbaar (Maximaal 8)
+ Zeefdruk 360 mogelijk voor cylinder items
- Hoe meer kleuren hoe duurder
- Heeft je logo meer dan 4 kleuren, dan is Digitale transfer of Digitale print een betere optie!

Actuele voorraad24681012
 Zwart1.6226994.0866.17210.9228.044
 Rood7112.6802.9694.3773.819867
 Wit10.38615.70814.93122.80723.02625.314
 Geel2856251.7311.5012.2031.871
 Groen821.3451.4292.1251.6013.046
 Oranje184230426Niet op voorraad1.543781
 Roze264Niet op voorraad529Niet op voorraad270420
 Paars826435216251.293903
 Koningsblauw6841.3282.1152.5873.6932.811
 Fuchsia5611.3751.1181.8982.1491.448
 Lichtgroen2245241.041Niet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraad
 Gemarmerd grijs465505543678828788
 Cyaan blauw3432829875.0772.3173.186
 Marineblauw2806575381.1801.117939
 Donkerblauw4091.2051.3831.2042.1532.214
 Miliair groen189178200428796567
 Lichtblauw3217521.2031.6162.1091.807
 Donkergeel1115857601.0891.508673
 Lichtgrijs gemarmerd13887342167255257
 LichtrozeNiet op voorraad34612440172148
 Lichtbruin267325953Niet op voorraad805
 Pastel blauw11732Niet op voorraad543786911
 Jeans blauw52595631464587673

* Neem voor toekomstige voorraad aankomsten contact op met onze klantenservice.

Beschikbaarheid

Actuele voorraad

* Neem voor toekomstige voorraad aankomsten contact op met onze klantenservice.

Levertijd


Standaard verzending
(werkdagen)
≤ 100≤ 250≤ 500≤ 600≤ 750≤ 1000≤ 1250≤ 1500≤ 1750≤ 2000≤ 2250≤ 2500≤ 2750> 3000
Zonder opdruk 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5
Borduren 6-8 9-11 11-13 12-14 14-16 16-18 Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen
Zeefdruk Transfer Textiel 4-6 4-6 5-7 6-8 6-8 7-9 8-10 9-11 10-12 11-13 12-14 13-15 14-16 15-17
Digitale Transfer Textil 4-6 4-6 5-7 6-8 6-8 7-9 8-10 9-11 10-12 11-13 12-14 13-15 14-16 15-17
Reflecterende Transfer 6-8 6-8 7-9 8-10 8-10 9-11 10-12 11-13 12-14 13-15 14-16 15-17 16-18 17-19
Textielzeefdruk 4-6 4-6 5-7 6-8 6-8 6-8 7-9 7-9 8-10 8-10 9-11 9-11 9-11 9-11


Express verzending
(werkdagen)
≤ 100≤ 250≤ 500≤ 600≤ 750≤ 1000≤ 1250≤ 1500≤ 1750≤ 2000≤ 2250≤ 2500≤ 2750> 3000
Zonder opdruk 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4
Borduren 5-7 8-10 10-12 11-13 13-15 15-17 Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen
Zeefdruk Transfer Textiel 3-5 3-5 4-6 5-7 5-7 6-8 7-9 8-10 9-11 10-12 11-13 12-14 13-15 14-16
Digitale Transfer Textil 3-5 3-5 4-6 5-7 5-7 6-8 7-9 8-10 9-11 10-12 11-13 12-14 13-15 14-16
Reflecterende Transfer 5-7 5-7 6-8 7-9 7-9 8-10 9-11 10-12 11-13 12-14 13-15 14-16 15-17 16-18
Textielzeefdruk 3-5 3-5 4-6 5-7 5-7 5-7 6-8 6-8 7-9 7-9 8-10 8-10 8-10 8-10

Levertijd


Standaard verzending (werkdagen)
Zonder opdruk
≤ 2750 3-5
> 3000 3-5
Borduren
≤ 100 6-8
≤ 250 9-11
≤ 500 11-13
≤ 600 12-14
≤ 750 14-16
≤ 1000 16-18
≤ 2750 Informatie opvragen
> 3000 Informatie opvragen
Zeefdruk Transfer Textiel
≤ 250 4-6
≤ 500 5-7
≤ 750 6-8
≤ 1000 7-9
≤ 1250 8-10
≤ 1500 9-11
≤ 1750 10-12
≤ 2000 11-13
≤ 2250 12-14
≤ 2500 13-15
≤ 2750 14-16
> 3000 15-17
Digitale Transfer Textil
≤ 250 4-6
≤ 500 5-7
≤ 750 6-8
≤ 1000 7-9
≤ 1250 8-10
≤ 1500 9-11
≤ 1750 10-12
≤ 2000 11-13
≤ 2250 12-14
≤ 2500 13-15
≤ 2750 14-16
> 3000 15-17
Reflecterende Transfer
≤ 250 6-8
≤ 500 7-9
≤ 750 8-10
≤ 1000 9-11
≤ 1250 10-12
≤ 1500 11-13
≤ 1750 12-14
≤ 2000 13-15
≤ 2250 14-16
≤ 2500 15-17
≤ 2750 16-18
> 3000 17-19
Textielzeefdruk
≤ 250 4-6
≤ 500 5-7
≤ 1000 6-8
≤ 1500 7-9
≤ 2000 8-10
≤ 2750 9-11
> 3000 9-11


Express verzending (werkdagen)
Zonder opdruk
≤ 2750 2-4
> 3000 2-4
Borduren
≤ 100 5-7
≤ 250 8-10
≤ 500 10-12
≤ 600 11-13
≤ 750 13-15
≤ 1000 15-17
≤ 2750 Informatie opvragen
> 3000 Informatie opvragen
Zeefdruk Transfer Textiel
≤ 250 3-5
≤ 500 4-6
≤ 750 5-7
≤ 1000 6-8
≤ 1250 7-9
≤ 1500 8-10
≤ 1750 9-11
≤ 2000 10-12
≤ 2250 11-13
≤ 2500 12-14
≤ 2750 13-15
> 3000 14-16
Digitale Transfer Textil
≤ 250 3-5
≤ 500 4-6
≤ 750 5-7
≤ 1000 6-8
≤ 1250 7-9
≤ 1500 8-10
≤ 1750 9-11
≤ 2000 10-12
≤ 2250 11-13
≤ 2500 12-14
≤ 2750 13-15
> 3000 14-16
Reflecterende Transfer
≤ 250 5-7
≤ 500 6-8
≤ 750 7-9
≤ 1000 8-10
≤ 1250 9-11
≤ 1500 10-12
≤ 1750 11-13
≤ 2000 12-14
≤ 2250 13-15
≤ 2500 14-16
≤ 2750 15-17
> 3000 16-18
Textielzeefdruk
≤ 250 3-5
≤ 500 4-6
≤ 1000 5-7
≤ 1500 6-8
≤ 2000 7-9
≤ 2750 8-10
> 3000 8-10

Het gaat altijd om werkdagen, welke ingaan na betaling (voor orders zonder bedrukking) of na de goedkeuring van de digitale proefdruk + betaling (orders met bedrukking).

De aangegeven hoeveelheden in de tabel zijn het aantal bedrukkingen, wat wil zeggen, het aantal plaatsen dat bedrukt zal worden op een artikel. Bijvoorbeeld: 500 stoffen bedrukte tassen op slechts één kant zal 500 bedrukkingen zijn, maar, als je zowel de voorkant als de achterkant bedrukt zullen dat 1000 bedrukkingen in zijn totaliteit zijn.
★ Reviews