Meer afbeeldingen bekijken

>Polyester softshell jas bedrukken SOL'S Relax 340 g/m2

Polyester softshell jas bedrukken SOL'S Relax 340 g/m2

Code: 39017

Ademend en waterdicht dankzij het technische materiaal. Ideale jas laten bedrukken als promotie artikelen voor sporters. Voorzien van ritsen met verstelbare manchetteknopen.

+ Omschrijving   + Kenmerken

  •    Borduren (Voorkant)
Selecteer een kleur om de beschikbare hoeveelheden en maten te zien.
 

Omschrijving:

Softshelljack voor heren van 340 g/m². Technisch materiaal, 3 lagen en gemaakt van 94% polyester en 6% spandex en 8000 mm waterdicht ademend membraan. Kraag met elastische lus, 2 zijzakken + 1 borstzak met hoogwaardige omkeerbare SBS-rits, metalen schuif op handvat met rubberen punt. Omkeerbare ritssluiting met plastic schuif op rubberen handvat. Achterkant langer dan de voorkant. Zwart elastisch trekkoord, zwarte kunststof stoppers op zwarte metalen oogjes aan beide zijden. Rits aan de binnenkant. Met klittenband verstelbare manchetten (meer comfort bij het vasthouden van de warmte).

Aanbevelingen voor onderhoud en gebruik
Gebruik geen bleekmiddel. Niet in de droger. Strijken op gemiddelde temperatuur (max. 150º). Niet stomen. Wassen op maximaal 40°.

Kenmerken

Productcode:
Minimale afname:
Maat:
Gewicht:
Land van fabricage:
Merk:
Intrastat code:
In onze collectie vanaf :


Verpakking

Afmetingen van buitenste doos:
Inhoud van de buitenste doos:
Gewicht van de buitenste doos:
Hoeveelheid per doos:

Maattabel

Maattabel
 SMLXLXXL
A (cm)6971737577
B (cm)5659626568

Deze afmetingen kunnen vanwege het fabricageproces tot 5% variëren



Je vindt het in

Beschikbare druklocaties

markeringspositie arm left
Positie: ARM LEFT
Maat: 80x80 mm
Zeefdruk Transfer Textiel : maximaal 8 kleuren
Borduren: maximaal 8 kleuren
markeringspositie arm right
Positie: ARM RIGHT
Maat: 80x80 mm
Borduren: maximaal 8 kleuren
Zeefdruk Transfer Textiel : maximaal 8 kleuren
markeringspositie back
Positie: BACK
Maat: 280x230 mm
Zeefdruk Transfer Textiel : maximaal 8 kleuren
Borduren: maximaal 8 kleuren
markeringspositie chest
Positie: CHEST
Maat: 100x100 mm
Borduren: maximaal 8 kleuren
Zeefdruk Transfer Textiel : maximaal 8 kleuren

Informatie over druktechnieken


Textiel transferdruk:

Wat is Textiel transferdruk? Hetzelfde als een normale transferdruk maar gespecialiseerd voor exclusief textielproducten. Jouw (vector)logo/design wordt eerst in de gewenste kleur op een transfer papier aangebracht (in spiegelbeeld). Daarna wordt dit transfer papier op hoge temperatuur samengeperst door een drukmachine. De warmte zorgt ervoor dat de inkt zich zal binden aan het gewenste relatiegeschenk. Deze opdruk van het desbetreffende logo/design is dunner dan een normale zeefdruk wat ervoor zorgt dat het zachter, fijner aanvoelt en daarnaast erg duurzaam is. Transferdruk is perfect voor gedetailleerde designs en in diverse opdrukkleuren, ook full colour, maar kost meer dan de normale zeefdrukmethode. Exclusief gebruikt voor textiel producten (T-shirts, sweaters, tassen).

+ Full colour designs mogelijk
+ Pantone kleuren mogelijk (8 maximaal)
+ Zacht en fijn
+ Kleine details mogelijk om te printen
- Duurder als normale zeefdrukmethode
- Wasbaar tot 60 graden
- Slijt vaak sneller als normale zeefdruk


Borduren:

Borduren, een klassieke methode waarbij diverse steken worden gecombineerd om een afbeelding of het logodesign te creëren. Voornamelijk gebruikt voor petten, Poloshirts, tassen en diverse andere textielproducten. Pantone kleuren zijn helaas niet van toepassing omdat de techniek afhankelijk is van de kleuren die beschikbaar zijn voor de draden. Er wordt een speciaal borduurbestand gemaakt, dat alle details van het gewenste design en de instellingen voor de machine bevat. Het product wordt dan onder een grote naaimachine geplaats waarbij de borduurkoppen tot 12 naalden kunnen bevatten. Dit houdt in dat maximaal 15 kleuren in één keer geborduurd kunnen worden. Het resultaat geeft een luxe en professionele uitstraling!

+ Luxe uitstraling
+ Duurzame drukmethode
+ Tot 15 kleuren te printen
- Hoe groter het gewenste design/logo, hoe duurder het wordt.
- Geen precieze Pantone kleuren

Actuele voorraadSMLXLXXL3XL4XL
 Zwart4451.1461.9141.296504320331
 Rood2764734822211064728
 Donkergrijs6412226041713413335
 Koningsblauw105194215152722728
 Gemarmerd grijs1651762341821898959
 Miliair groen64937752472846
 Ultramarijn blauw1342733573111727175

* Neem voor toekomstige voorraad aankomsten contact op met onze klantenservice.

Beschikbaarheid

Actuele voorraad

* Neem voor toekomstige voorraad aankomsten contact op met onze klantenservice.

Levertijd


Standaard verzending
(werkdagen)
≤ 100≤ 250≤ 500≤ 600≤ 750≤ 1000≤ 1250≤ 1500≤ 1750≤ 2000≤ 2250≤ 2500≤ 2750> 3000
Zonder opdruk 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5
Borduren 9-11 9-11 11-13 12-14 14-16 16-18 Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen
Zeefdruk Transfer Textiel 4-6 4-6 4-6 6-8 6-8 7-9 8-10 9-11 10-12 11-13 12-14 13-15 14-16 15-17


Express verzending
(werkdagen)
≤ 100≤ 250≤ 500≤ 600≤ 750≤ 1000≤ 1250≤ 1500≤ 1750≤ 2000≤ 2250≤ 2500≤ 2750> 3000
Zonder opdruk 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4
Borduren 8-10 8-10 10-12 11-13 13-15 15-17 Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen
Zeefdruk Transfer Textiel 3-5 3-5 3-5 5-7 5-7 6-8 7-9 8-10 9-11 10-12 11-13 12-14 13-15 14-16

Levertijd


Standaard verzending (werkdagen)
Zonder opdruk
≤ 2750 3-5
> 3000 3-5
Borduren
≤ 250 9-11
≤ 500 11-13
≤ 600 12-14
≤ 750 14-16
≤ 1000 16-18
≤ 2750 Informatie opvragen
> 3000 Informatie opvragen
Zeefdruk Transfer Textiel
≤ 500 4-6
≤ 750 6-8
≤ 1000 7-9
≤ 1250 8-10
≤ 1500 9-11
≤ 1750 10-12
≤ 2000 11-13
≤ 2250 12-14
≤ 2500 13-15
≤ 2750 14-16
> 3000 15-17


Express verzending (werkdagen)
Zonder opdruk
≤ 2750 2-4
> 3000 2-4
Borduren
≤ 250 8-10
≤ 500 10-12
≤ 600 11-13
≤ 750 13-15
≤ 1000 15-17
≤ 2750 Informatie opvragen
> 3000 Informatie opvragen
Zeefdruk Transfer Textiel
≤ 500 3-5
≤ 750 5-7
≤ 1000 6-8
≤ 1250 7-9
≤ 1500 8-10
≤ 1750 9-11
≤ 2000 10-12
≤ 2250 11-13
≤ 2500 12-14
≤ 2750 13-15
> 3000 14-16

Het gaat altijd om werkdagen, welke ingaan na betaling (voor orders zonder bedrukking) of na de goedkeuring van de digitale proefdruk + betaling (orders met bedrukking).

De aangegeven hoeveelheden in de tabel zijn het aantal bedrukkingen, wat wil zeggen, het aantal plaatsen dat bedrukt zal worden op een artikel. Bijvoorbeeld: 500 stoffen bedrukte tassen op slechts één kant zal 500 bedrukkingen zijn, maar, als je zowel de voorkant als de achterkant bedrukt zullen dat 1000 bedrukkingen in zijn totaliteit zijn.
★ Reviews