>Dames softshell jassen met capuchon polyester 280 g/m2 THC Zagreb

Dames softshell jassen met capuchon polyester 280 g/m2 THC Zagreb

Code: 38354

Met deze bedrijfscadeaus kun je alle kanten uit. Bestand tegen regen, wind en kou. De jas is gemaakt van polyester en elastaan en voorzien van capuchonkraag.

+ Omschrijving   + Kenmerken

  •    1 Kleur (Op de borst)logo in één kleur
  •    2 Kleuren (Op de borst)tweekleurig logo
  •    3 Kleuren (Op de borst)driekleuren logo
  •    4 Kleuren (Op de borst)vier kleuren logo
  •    Borduren (Op de borst)
  •    Full colour (Op de borst)
  •    Zonder opdruk
Selecteer een kleur om de beschikbare hoeveelheden en maten te zien.
 

Omschrijving:

THC softshell damesjas, met afneembare capuchon. Van 96% polyester en 4% spandex ​​(2 lagen): 280 g/m². Waterafstotende coating (klasse III). Gevoerd met fleecestof. 2 voorzakken met ritssluiting. Verstelbare manchetten met klittenband. Afneembare capuchon met trekkoord om te verstellen in klittenband, om rond de nek te passen. Onderrug met een afgeronde vorm.

Aanbevelingen voor onderhoud en gebruik
Wassen in de wasmachine. Maximale temperatuur 30º. Niet stomen. Niet strijken. Gebruik geen droger. Gebruik geen bleek- of bleekproducten.

Kenmerken

Productcode:
Minimale afname:
Gewicht:
Land van fabricage:
Merk:
Intrastat code:
Geslacht:
In onze collectie vanaf :


Verpakking

Individueel verpakkingstype::
Afmetingen van buitenste doos:
Inhoud van de buitenste doos:
Gewicht van de buitenste doos:
Hoeveelheid per doos:

Maattabel

Maattabel
 SMLXLXXL
A (cm)6668707274
B (cm)4851545760

Deze afmetingen kunnen vanwege het fabricageproces tot 5% variëren



Je vindt het in

Beschikbare druklocaties

markeringspositie softshell jas rug
Positie: Softshell jas Rug
Maat: 280 x 200 mm
Borduren (tot 240cm2): maximaal 12 kleuren
Borduren 3D: maximaal 12 kleuren
Digitale Transfer: Full colour
Transfer: maximaal 4 kleuren
markeringspositie softshell jas sleeve
Positie: Softshell jas Sleeve
Maat: 80 x 40 mm
Borduren (tot 6cm2): maximaal 12 kleuren
Borduren 3D: maximaal 12 kleuren
markeringspositie softshell jas sleeve
Positie: Softshell jas Sleeve
Maat: 80 x 60 mm
Digitale Transfer: Full colour
Transfer: maximaal 4 kleuren
markeringspositie softshell jas borst
Positie: Softshell jas Borst
Maat: 100 x 60 mm
Borduren (tot 6cm2): maximaal 12 kleuren
Borduren 3D: maximaal 12 kleuren
Digitale Transfer: Full colour
Transfer: maximaal 4 kleuren

Informatie over druktechnieken


Borduren:

Borduren, een klassieke methode waarbij diverse steken worden gecombineerd om een afbeelding of het logodesign te creëren. Voornamelijk gebruikt voor petten, Poloshirts, tassen en diverse andere textielproducten. Pantone kleuren zijn helaas niet van toepassing omdat de techniek afhankelijk is van de kleuren die beschikbaar zijn voor de draden. Er wordt een speciaal borduurbestand gemaakt, dat alle details van het gewenste design en de instellingen voor de machine bevat. Het product wordt dan onder een grote naaimachine geplaats waarbij de borduurkoppen tot 12 naalden kunnen bevatten. Dit houdt in dat maximaal 15 kleuren in één keer geborduurd kunnen worden. Het resultaat geeft een luxe en professionele uitstraling!

+ Luxe uitstraling
+ Duurzame drukmethode
+ Tot 15 kleuren te printen
- Hoe groter het gewenste design/logo, hoe duurder het wordt.
- Geen precieze Pantone kleuren


3D-Borduurwerk:

3D-Borduurwerk (reliëfborduurwerk), is erg vergelijkbaar met het conventionele borduren maar met deze specifieke procedure is het net wat anders. Het belangrijkste verschil tussen standaardborduurwerk en 3D-borduurwerk is dat er een schuimstof op het kledingstuk wordt geplaatst voordat de draden over de bovenkant worden geborduurd. Dit geeft een verhoogd 3D-effect waardoor uw merk nog meer zichtbaarheid krijgt. Pantone kleuren zijn helaas niet van toepassing omdat de techniek afhankelijk is van de kleuren die beschikbaar zijn voor de draden. Er wordt een speciaal borduurbestand gemaakt, dat alle details van het gewenste design en de instellingen voor de machine bevat. Het geeft een mooi afgewerkt resultaat en is daarnaast erg duurzaam. De methode werkt het best op petten, hoodies en sweaters.

+ Uitstekende hoge kwaliteit finish
+ Verhoogd 3-D effect
+ Stijlvol
- Complexe designs zijn lastig om precies te reproduceren
- Door de setup kosten is het aangeraden om niet in kleine aantallen te bestellen


Digitale transfer:

Digitale transfer is een drukmethode wat erg lijkt op transferdruk, maar in plaats van inkt op papier, wordt er een digitale printer gebruikt om CMYK-kleuren op een grote papierrol te printen, er gaat vervolgens een witte laag over het gekleurde gebied heen. Opgevolgd door lijm om de hechting op het gewenste item mogelijk te maken. De laatste stap in het proces is het aanbrengen van de transfer op het relatiegeschenk of promotieartikel doormiddel een drukmachine en warmte. Deze methode levert foto kwaliteit voor designs & logos. Het is duurder als transfer & zeefdruk maar compenseert met veel hogere kwaliteit op het eindproduct.

+ Foto kwaliteit designs & logos
+ Extreem gedetailleerd
+ Full colour en witte laag (CMYK kleuren)
- Door gebruik van CMYK-kleuren is Pantone kleuren niet mogelijk
- Duurder dan Transfer & zeefdruk methodes


Transferdruk:

Wat is transferdruk? Jouw (vector)logo/design wordt eerst in de gewenste kleur op een transfer papier aangebracht (in spiegelbeeld). Daarna wordt dit transfer papier op hoge temperatuur samengeperst door een drukmachine. De warmte zorgt ervoor dat de inkt zich zal binden aan het gewenste relatiegeschenk. Deze opdruk van het desbetreffende logo/design is dunner dan een normale zeefdruk wat ervoor zorgt dat het zachter, fijner aanvoelt en daarnaast erg duurzaam is. Transferdruk is perfect voor gedetailleerde designs en in diverse opdrukkleuren, ook full colour, maar kost meer dan de normale zeefdrukmethode. Vooral bedoelt voor flexibele materialen zoals (paraplus, tassen en petten).

+ Full colour designs mogelijk
+ Pantone kleuren mogelijk (8 maximaal)
+ Zacht en fijn
+ Kleine details mogelijk om te printen
- Duurder als normale zeefdrukmethode
- Wasbaar tot 60 graden
-Slijt vaak sneller als normale zeefdruk

Actuele voorraadSMLXLXXL
 Zwart1.0881.154875583284
 Blauw15317525111987
 Rood2723268112730
 Grijs1973401235160
 Cyaan blauw199511415236102
 Marineblauw401828600367112
 Miliair groen6417216711845
 Donkergroen100129154240
 Pastel groen1862511729759

* Neem voor toekomstige voorraad aankomsten contact op met onze klantenservice.

Beschikbaarheid

Actuele voorraad

* Neem voor toekomstige voorraad aankomsten contact op met onze klantenservice.

Levertijd


Standaard verzending
(werkdagen)
≤ 10≤ 50≤ 100≤ 250≤ 500≤ 1000≤ 1500≤ 2000≤ 2750≤ 3500≤ 5000≤ 10000≤ 15000> 15000
Zonder opdruk 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5
Borduren (tot 240cm2) 9-11 9-11 9-11 9-11 11-13 11-13 13-15 14-16 14-16 17-19 19-21 33-35 45-47 Informatie opvragen
Borduren 3D 8-10 8-10 8-10 8-10 10-12 10-12 12-14 13-15 13-15 17-19 19-21 34-36 47-49 Informatie opvragen
Digitale Transfer 7-9 7-9 7-9 7-9 7-9 8-10 9-11 10-12 10-12 11-13 13-15 14-16 19-21 Informatie opvragen
Transfer 7-9 7-9 7-9 7-9 7-9 8-10 9-11 10-12 10-12 11-13 13-15 14-16 19-21 Informatie opvragen
Borduren (tot 6cm2) 9-11 9-11 9-11 9-11 9-11 9-11 10-12 10-12 11-13 12-14 13-15 18-20 22-24 Informatie opvragen


Express verzending
(werkdagen)
≤ 10≤ 50≤ 100≤ 250≤ 500≤ 1000≤ 1500≤ 2000≤ 2750≤ 3500≤ 5000≤ 10000≤ 15000> 15000
Zonder opdruk 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5
Borduren (tot 240cm2) 8-11 8-11 8-11 8-11 10-13 10-13 12-15 13-16 13-16 16-19 18-21 32-35 44-47 Informatie opvragen
Borduren 3D 7-10 7-10 7-10 7-10 9-12 9-12 11-14 12-15 12-15 16-19 18-21 33-36 46-49 Informatie opvragen
Digitale Transfer 6-9 6-9 6-9 6-9 6-9 7-10 8-11 9-12 9-12 10-13 12-15 13-16 18-21 Informatie opvragen
Transfer 6-9 6-9 6-9 6-9 6-9 7-10 8-11 9-12 9-12 10-13 12-15 13-16 18-21 Informatie opvragen
Borduren (tot 6cm2) 8-11 8-11 8-11 8-11 8-11 8-11 9-12 9-12 10-13 11-14 12-15 17-20 21-24 Informatie opvragen

Levertijd


Standaard verzending (werkdagen)
Zonder opdruk
≤ 15000 3-5
> 15000 3-5
Borduren (tot 240cm2)
≤ 250 9-11
≤ 1000 11-13
≤ 1500 13-15
≤ 2750 14-16
≤ 3500 17-19
≤ 5000 19-21
≤ 10000 33-35
≤ 15000 45-47
> 15000 Informatie opvragen
Borduren 3D
≤ 250 8-10
≤ 1000 10-12
≤ 1500 12-14
≤ 2750 13-15
≤ 3500 17-19
≤ 5000 19-21
≤ 10000 34-36
≤ 15000 47-49
> 15000 Informatie opvragen
Digitale Transfer
≤ 500 7-9
≤ 1000 8-10
≤ 1500 9-11
≤ 2750 10-12
≤ 3500 11-13
≤ 5000 13-15
≤ 10000 14-16
≤ 15000 19-21
> 15000 Informatie opvragen
Transfer
≤ 500 7-9
≤ 1000 8-10
≤ 1500 9-11
≤ 2750 10-12
≤ 3500 11-13
≤ 5000 13-15
≤ 10000 14-16
≤ 15000 19-21
> 15000 Informatie opvragen
Borduren (tot 6cm2)
≤ 1000 9-11
≤ 2000 10-12
≤ 2750 11-13
≤ 3500 12-14
≤ 5000 13-15
≤ 10000 18-20
≤ 15000 22-24
> 15000 Informatie opvragen


Express verzending (werkdagen)
Zonder opdruk
≤ 15000 2-5
> 15000 2-5
Borduren (tot 240cm2)
≤ 250 8-11
≤ 1000 10-13
≤ 1500 12-15
≤ 2750 13-16
≤ 3500 16-19
≤ 5000 18-21
≤ 10000 32-35
≤ 15000 44-47
> 15000 Informatie opvragen
Borduren 3D
≤ 250 7-10
≤ 1000 9-12
≤ 1500 11-14
≤ 2750 12-15
≤ 3500 16-19
≤ 5000 18-21
≤ 10000 33-36
≤ 15000 46-49
> 15000 Informatie opvragen
Digitale Transfer
≤ 500 6-9
≤ 1000 7-10
≤ 1500 8-11
≤ 2750 9-12
≤ 3500 10-13
≤ 5000 12-15
≤ 10000 13-16
≤ 15000 18-21
> 15000 Informatie opvragen
Transfer
≤ 500 6-9
≤ 1000 7-10
≤ 1500 8-11
≤ 2750 9-12
≤ 3500 10-13
≤ 5000 12-15
≤ 10000 13-16
≤ 15000 18-21
> 15000 Informatie opvragen
Borduren (tot 6cm2)
≤ 1000 8-11
≤ 2000 9-12
≤ 2750 10-13
≤ 3500 11-14
≤ 5000 12-15
≤ 10000 17-20
≤ 15000 21-24
> 15000 Informatie opvragen

Het gaat altijd om werkdagen, welke ingaan na betaling (voor orders zonder bedrukking) of na de goedkeuring van de digitale proefdruk + betaling (orders met bedrukking).

De aangegeven hoeveelheden in de tabel zijn het aantal bedrukkingen, wat wil zeggen, het aantal plaatsen dat bedrukt zal worden op een artikel. Bijvoorbeeld: 500 stoffen bedrukte tassen op slechts één kant zal 500 bedrukkingen zijn, maar, als je zowel de voorkant als de achterkant bedrukt zullen dat 1000 bedrukkingen in zijn totaliteit zijn.
★ Reviews