Opblaasbare strandbal in meerdere kleuren met naald
Code: 49860
Opblaasbare strandbal van PVC. Kleurrijk en leuk ontwerp. Een voordelige en effectieve optie om je merk te promoten bij buitenactiviteiten.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Opblaasbare PVC strandbal met naald.
Kenmerken
| Productcode: | 49860 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | ø17 cm |
| Gewicht: | 107 gr |
| Materiaal: | PVC |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9506 62 00 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 16 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 58 x 39.5 x 30.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 128 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Kleurrijke opblaasbare strandbal met logo Colors
Prijs vanaf: € 1,85
-
Transparante en matte strandbal bedrukken met logo Seaside
Prijs vanaf: € 0,66
-
Meerkleurige of tweekleurige strandbal Waterfront
Prijs vanaf: € 0,66
-
Strandbal met logo met kleurrijk oppervlak Trend
Prijs vanaf: € 0,56
-
Water-rugbybal van neopreen met naald inbegrepen
Prijs vanaf: € 5,21
-
Kleurrijke transparante strandbal met logo Mini
Prijs vanaf: € 0,74