Set van twee strandrackets met bal en tas
Code: 42282
Kit met twee rackets en een bal om op het strand te spelen, alles in een tas. Bij buitengebruik zullen veel mensen uw logo zien.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op één racket aan één zijde)

- 2 Kleuren (Op één racket aan één zijde)

- 3 Kleuren (Op één racket aan één zijde)

- 4 Kleuren (Op één racket aan één zijde)

- Digitale full colour transfer (Op het tasje)
- Lasergravering (Op één racket aan één zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Beachtennisspel bestaande uit 2 MDF peddels en 1 zachte bal. Gepresenteerd in een katoenen nettas.
Kenmerken
| Productcode: | 42282 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 37.5 x 19 cm |
| Gewicht: | 650 gr |
| Materiaal: | MDF Hout |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9506 99 90 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2023 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 560 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 39 x 24 x 24.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.023 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.26 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Te bedrukken polyester camping- of strandstoel
Prijs vanaf: € 14,74
-
Houten ligstoel met verschillende standen Relax Beach Chair
Prijs vanaf: € 35,96
-
Zonnebrandcrème SPF 30 met karabijnhaak en bijpassende dop 60ml
Prijs vanaf: € 1,64
-
Strandparasol van gekleurd nylon met witte rand Ø180
Prijs vanaf: € 6,57
-
Comfortabel strandkussen met rechthoekige vorm
Prijs vanaf: € 0,88
-
Touchscreen waterdicht mobiele hoesje
Prijs vanaf: € 0,96