Badmintonset als relatiegeschenk
Code: 30202
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Tas)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Promoot je merk terwijl je badminton speelt
Dit badmintonspel voor twee spelers biedt een unieke sportervaring. Ideaal om je zakenrelaties op een creatieve en actieve manier te bevorderen. De set bevat rackets en shuttles, allemaal zorgvuldig opgeborgen in een plastic tas met hengsel, die je gemakkelijk over je schouder kunt dragen. Voor meer promotie tijdens het spel, kun je de tas bedrukken met het logo van je bedrijf. Dankzij de metalen rackets is de set goed voor urenlang badmintonplezier!
Eigenschappen
- Badmintonspel voor 2 spelers
- Geleverd in plastic tas met schouderriem
- Een origineel promotieartikel
- Kan gepersonaliseerd worden met je logo
- Ideaal om cadeau te geven aan sporters
Waarom voor dit product kiezen?
- Gemakkelijk mee te nemen zodat je overal kan spelen.
- Een populaire sport die makkelijk in je marketingstrategie past.
Kenmerken
| Productcode: | 30202 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 66 x 21 x 2.7 cm |
| Gewicht: | 326 gr |
| Materiaal: | Metaal |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9506 59 00 |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2017 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 450 stuks |
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 69 x 32 x 51 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.113 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15.46 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Houten ligstoel met verschillende standen Relax Beach Chair
Prijs vanaf: € 35,96
-
Zonnebrandcrème in een tube met factor 25
Prijs vanaf: € 1,18
-
Zonnebrandcrème SPF 30 met karabijnhaak en bijpassende dop 60ml
Prijs vanaf: € 1,64
-
Voordelige opblaasbaar kussen met logo in diverse kleuren
Prijs vanaf: € 0,57
-
Te bedrukken polyester camping- of strandstoel
Prijs vanaf: € 14,74
-
Zonnebrandcrème dispenser met draaghendel SPF30 10ml
Prijs vanaf: € 1,40