Deken met twee verschillende kanten fluweel en sherpa Rainy Day
Code: 41851
In de winter mag je de reclame Dekens niet missen als cadeau. Dit model onderscheidt zich doordat het een fluweelachtig deel heeft en het andere een sherpa-afwerking.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op het lint)

- Lasergravering rondom (Op het leren etiket)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
2-zijdig Deken met een andere afwerking. De ene is heel zacht fluweelachtig en de andere met een Sherpa-afwerking.
Kenmerken
| Productcode: | 41851 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 120 x 160 cm |
| Gewicht: | 868 gr |
| Materiaal: | Polyester |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6301 40 90 |
| In onze collectie vanaf : | November 2022 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 39 x 39 x 46 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 8 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester deken voor levering aan klanten van 240 gr/m2 Pineapple
Prijs vanaf: € 6,53
-
Fleecedekens bedrukken 225 g/m2 Sankt Moritz
Prijs vanaf: € 9,94
-
Goedkope stoffen fleecedeken bedrukken 180 g/m2 Basic Style
Prijs vanaf: € 3,40
-
RPET wollen deken met kaart voor uw logo 280 g/m2 Nap RPET
Prijs vanaf: € 10,18
-
RPET deken met ruitpatroon en franjes aan de rand
Prijs vanaf: € 16,96
-
Katoenen elegante geruite deken personaliseren Cotton Design
Prijs vanaf: € 9,89