Plastic klapper met voetbaldesign met logo
Code: 56048
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- 2 Kleuren (Voorzijde)

- 3 Kleuren (Voorzijde)

- 4 Kleuren (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
100
-
200
-
500
-
1000
-
2000
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk klinken op de tribune met een klapper
Plastic klapper met voetbaldesign, gemaakt van stevig materiaal dat tegen veelvuldig gebruik op de tribune en bij buitenactiviteiten kan. Het lichte formaat maakt het makkelijk om uit te delen en te gebruiken tijdens drukbezochte evenementen. Zo maak je snel en eenvoudig aanmoedigingsgeluid. Het oppervlak is geschikt voor bedrukking met het logo of de boodschap van je bedrijf, afhankelijk van de beschikbare techniek. Een praktisch middel voor sfeeracties bij toernooien, merkacties tijdens wedstrijden en interne teamcampagnes.
Eigenschappen
- Klapper met voetbaldesign voor sfeeracties op evenementen
- Gemaakt van stevig plastic voor herhaald gebruik
- Licht formaat, makkelijk in grote aantallen uit te delen
- Geschikt voor bedrukking met logo, afhankelijk van de beschikbare techniek
Kenmerken
| Productcode: | 56048 |
| Minimale afname: | 100 stuks |
| Maat: | 7.6 x 18 x 1.5 cm |
| Gewicht: | 21 gr |
| Materiaal: | PP |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3926 90 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 6000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 52.5 x 40 x 29.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 300 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Winnaar trofee graveren met ronde vorm met logo Round Winner
Prijs vanaf: € 3,96
-
Glazen trofee met origineel ontwerp voor events Victory
Prijs vanaf: € 8,91
-
Glazen herdenkingsplaat of trofee op houten voet Commemorative
Prijs vanaf: € 12,44
-
Opvouwbare reclamemat voor evenementen en promoties Tribune
Prijs vanaf: € 1,40
-
Kristallen trofee met bijpassende rechthoekige basis
Prijs vanaf: € 14,34
-
IJzeren driekleurige medaille personaliseren met lint
Prijs vanaf: € 1,79