Keramische mok met klassiek voetbalontwerp 440 ml
Code: 55784
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van de mok een detail dat op tafel blijft staan
Keramische mok met een klassiek voetbalontwerp en een inhoud van 440 ml, gemaakt voor dagelijks gebruik op kantoor. Het oor ligt prettig in de hand tijdens meetings of pauzes. Door het royale formaat schenk je een grote koffie of thee in, zonder steeds bij te vullen. Het oppervlak is te bedrukken met je logo of bedrijfsboodschap, zodat je merk zichtbaar blijft op bureaus en in de kantine. Een praktische keuze voor HR-acties, sportieve bedrijfsevenementen of promotiecampagnes.
Eigenschappen
- Keramische mok met klassiek voetbalontwerp
- Inhoud van 440 ml voor warme dranken op kantoor
- Geschikt voor bedrukking met logo bij bedrijfsacties
Kenmerken
| Productcode: | 55784 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | ø9.8 x 8.9 cm |
| Gewicht: | 415 gr |
| Materiaal: | Keramiek |
| Capaciteit: | 440 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6912 00 20 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 864 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 36.5 x 36 x 28 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 24 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Winnaar trofee graveren met ronde vorm met logo Round Winner
Prijs vanaf: € 3,96
-
Glazen trofee met origineel ontwerp voor events Victory
Prijs vanaf: € 8,91
-
Glazen herdenkingsplaat of trofee op houten voet Commemorative
Prijs vanaf: € 12,44
-
Opvouwbare reclamemat voor evenementen en promoties Tribune
Prijs vanaf: € 1,40
-
Kristallen trofee met bijpassende rechthoekige basis
Prijs vanaf: € 14,34
-
IJzeren driekleurige medaille personaliseren met lint
Prijs vanaf: € 1,79