Dansende speaker met voetbaldesign en draaghendel
Code: 56001
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je logo klinken met een speaker voor evenementen
Plastic speaker met dansend voetbaldesign, bedoeld om merkacties te ondersteunen met een opvallend detail. Met Bluetooth® 5.3 koppel je hem snel aan je mobiel of computer en met 3W vermogen speel je muziek of podcasts af in kleine ruimtes. De speaker heeft een batterij van 500mAh en laad je op via de meegeleverde USB-Type C-kabel. De draaghendel maakt het makkelijk om hem van ruimte naar ruimte of naar evenementen mee te nemen. Handig als relatiegeschenk voor promoties en beurzen.
Eigenschappen
- Bluetooth-speaker met dansend voetbaldesign
- Bluetooth 5.3-verbinding en 3W geluidsvermogen
- Oplaadbare 500mAh-batterij met meegeleverde USB-Type C-kabel
- Geïntegreerde draaghendel voor gebruik op kantoor en bij evenementen
Kenmerken
| Productcode: | 56001 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 8.4 x 9 x 6 cm |
| Gewicht: | 82 gr |
| Materiaal: | ABS |
| Capaciteit: | 500 mAh |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8518 21 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1600 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 38 x 34 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Winnaar trofee graveren met ronde vorm met logo Round Winner
Prijs vanaf: € 3,96
-
Glazen trofee met origineel ontwerp voor events Victory
Prijs vanaf: € 8,91
-
Glazen herdenkingsplaat of trofee op houten voet Commemorative
Prijs vanaf: € 12,44
-
Opvouwbare reclamemat voor evenementen en promoties Tribune
Prijs vanaf: € 1,40
-
Kristallen trofee met bijpassende rechthoekige basis
Prijs vanaf: € 14,34
-
IJzeren driekleurige medaille personaliseren met lint
Prijs vanaf: € 1,79