Bedrukbare polyester hoed in verschillende felle kleuren
Code: 54496
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale full colour transfer (Op de voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Jouw logo, altijd in beeld: de hoed die je events begeleidt
Polyester hoed in een reeks opvallende, promotionele kleuren, bedoeld voor dagen buiten wanneer je schaduw nodig hebt. De lichte constructie maakt het makkelijk om hem urenlang te dragen en helpt je team of staff er uniform uit te laten zien. Met een band die klaar is om jouw design aan te brengen, handig als je onderweg constant zichtbaar wilt zijn. Geschikt voor merkacties op stranden, festivals, streetmarketingcampagnes of zomeractiviteiten met ondersteunend personeel.
Eigenschappen
- Promotionele hoed met band klaar voor bedrukking
- Licht polyester, bedoeld voor langdurig gebruik buiten
- Verschillende felle kleuren voor campagnes en teams
Kenmerken
| Productcode: | 54496 |
| Minimale afname: | 25 |
| Maat: | 27.5 x 24.5 x 12.5 cm |
| Gewicht: | 39 gr |
| Materiaal: | Polyester |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6505 00 90 |
| In onze collectie vanaf : | Oktober 2025 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 56 x 24 x 60 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.081 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klassieke zonnehoed met logo Ø27 Original
Prijs vanaf: € 1,99
-
Strohoed met gepersonaliseerd kleurenlint Cancun
Prijs vanaf: € 1,18
-
Zonnehoed bedrukken met logo in kleur van katoen Umbra
Prijs vanaf: € 0,99
-
Hoed van natuurlijke stro met gesublimeerde band
Prijs vanaf: € 1,64
-
Hoed van natuurlijke stro met band van polyester
Prijs vanaf: € 1,11
-
Hoed van synthetisch materiaal met aanpasbaar lint Heat
Prijs vanaf: € 3,80