Unisex bobhoed van zachte corduroy om te personaliseren
Code: 54088
Zachte ribfluwelen bucket hat met casual snit, ideaal voor dagelijks gebruik bij kou. Een promotioneel accessoire voor langdurige campagnes.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Unisex vissershoedje van zacht ribfluweel met 6‑paneel ontwerp en casual snit.
Kenmerken
| Productcode: | 54088 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 59 cm |
| Gewicht: | 65 gr |
| Materiaal: | Corduroy |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6505 00 90 |
| In onze collectie vanaf : | September 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 51 x 31 x 65 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.1 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14.65 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Strohoed met gepersonaliseerd kleurenlint Cancun
Prijs vanaf: € 1,18
-
Zonnehoed bedrukken met logo in kleur van katoen Umbra
Prijs vanaf: € 0,99
-
Klassieke zonnehoed met logo Ø27 Original
Prijs vanaf: € 1,99
-
Katoenen muts, ideaal voor kinderen in verschillende kleuren, 155 g/m²
Prijs vanaf: € 1,10
-
Plastic hoed in verschillende kleuren met bijbehorend lint
Prijs vanaf: € 1,36
-
Hoed van synthetisch materiaal met aanpasbaar lint Heat
Prijs vanaf: € 3,80