RVS thermoskan met dubbele wand en kurkbodem 500ml
Code: 43930
Deze dubbelwandige, vacuümgeïsoleerde fles zorgt ervoor dat je de drank die je bij je hebt niet lekt. Daarnaast heeft de drinkfles een kurken bodem.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- 1 Kleur (Rondom geprint)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Digitale full colour bedrukking (Rondom geprint)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Dubbelwandige vacuümgeïsoleerde fles van gerecycled roestvrij staal met kurken detail aan de onderzijde. Lekvrij. Inhoud: 500 ml.
Kenmerken
| Productcode: | 43930 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | ø6.5 x 25 cm |
| Gewicht: | 400 gr |
| Materiaal: | Gerecycled roestvrij staal |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2024 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 39.5 x 32 x 28 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.035 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gekleurde stalen thermoskan met zetgroep 470 ml buis
Prijs vanaf: € 4,15
-
Stalen gepersonaliseerde thermosfles in felle kleuren 500ml Colors
Prijs vanaf: € 4,51
-
Thermoskan van staal en bamboe met bedrukking 400 ml TeaBoo
Prijs vanaf: € 5,79
-
Thermosfles met dubbele wand van rvs, 420 ml, met 2 kopjes van 150 ml
Prijs vanaf: € 6,59
-
Gepersonaliseerde thermosset met stalen bekers 500 ml Picnic Set
Prijs vanaf: € 11,59
-
Thermos van gerecycled roestvrij staal met inbegrepen karabijnhaak 1L
Prijs vanaf: € 15,50