Bedrukte thermosfles met thermometer 480ml Tea Touch
Code: 40171
Deze nature look promotieartikelen met uitneembaar theefilter en touch thermometer zijn eyecatchers. Bovendien kun je de thermosflessen bedrukken met logo.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Lasergravering rondom (Rondom geprint)
- Lasergravering (Aan een kant)
- Digitale full colour bedrukking (Rondom geprint)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Deze dubbelwandige, lekvrije en bedrukte thermosflessen (480ml) van RVS en bamboe hebben een uitneembare theefilter. Inclusief LED touch thermometer in de dop en een vervangbare CR 2450 batterij.
Kenmerken
| Productcode: | 40171 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | ø6.4 x 23.5 cm |
| Gewicht: | 440 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal / Bamboe |
| Capaciteit: | 480 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2022 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 900 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 37.5 x 37.5 x 27 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.038 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.32 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 25 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gekleurde stalen thermoskan met zetgroep 470 ml buis
Prijs vanaf: € 4,15
-
Stalen gepersonaliseerde thermosfles in felle kleuren 500ml Colors
Prijs vanaf: € 4,51
-
Thermoskan van staal en bamboe met bedrukking 400 ml TeaBoo
Prijs vanaf: € 5,79
-
Thermosfles met dubbele wand van rvs, 420 ml, met 2 kopjes van 150 ml
Prijs vanaf: € 6,59
-
Gepersonaliseerde thermosset met stalen bekers 500 ml Picnic Set
Prijs vanaf: € 11,59
-
Thermos van gerecycled roestvrij staal met inbegrepen karabijnhaak 1L
Prijs vanaf: € 15,50