Gerecyclede roestvrijstalen thermosfles met rubberen afwerking 500 ml
Code: 48645
Fles van 500 ml combineert een rubberen afwerking en een siliconen handvat met de dubbelwandige isolatie van gerecycled roestvrij staal, voor vacuümisolatie.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Lasergravering rondom (Rondom geprint)
- Lasergravering (Aan een kant)
- Digitale full colour bedrukking (Rondom geprint)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Dubbelwandige vacuüm isolerende fles van gerecycled roestvrij staal (90% gerecycled roestvrij staal en 10% roestvrij staal) met rubberen afwerking en siliconen handvat. Lekvrij. Inhoud: 500ml.
Kenmerken
| Productcode: | 48645 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | ø7 x 22.5 cm |
| Gewicht: | 335 gr |
| Materiaal: | Gerecycled roestvrij staal |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2024 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 42 x 34 x 26 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.037 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Stalen gepersonaliseerde thermosfles in felle kleuren 500ml Colors
Prijs vanaf: € 4,51
-
Thermoskan van staal en bamboe met bedrukking 400 ml TeaBoo
Prijs vanaf: € 5,79
-
Gekleurde stalen thermoskan met zetgroep 470 ml buis
Prijs vanaf: € 4,15
-
Grote RVS thermosflessen bedrukt in zilverkleur 900ML Extra
Prijs vanaf: € 8,29
-
Thermosbeker personaliseren van 500 ml met twee mokken van 220 ml. Mug Set
Prijs vanaf: € 8,41
-
Stalen bedrukte thermosflessen met bamboe buitenkant 400ml Bamboe
Prijs vanaf: € 6,67