Thermosfles bedrukken van gerecycled rvs in diverse kleuren 500ml
Code: 45828
Thermosfles van gerecycled rvs is een duurzame optie om dranken op de gewenste temperatuur te houden. Perfect voor bedrijven die zich inzetten voor het milieu.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- Digitale full colour UV bedrukking (Rondom geprint)
- Lasergravering (Rondom geprint)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Tank je dag met onze 500 ml thermosfles - een uitbarsting van levendige kleuren en milieuvriendelijke kracht. Gemaakt van gerecycled roestvrij staal met dubbelwandige vacuümisolatie, houdt hij drankjes op hun best, tijdens een wandeling of op kantoor.
Kenmerken
| Productcode: | 45828 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | ø6.8 x 24.8 cm |
| Gewicht: | 340 gr |
| Materiaal: | Gerecycled roestvrij staal 304 |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een kraftpapier doos. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 39 x 61 x 28 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.067 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 40 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gekleurde stalen thermoskan met zetgroep 470 ml buis
Prijs vanaf: € 4,15
-
Stalen gepersonaliseerde thermosfles in felle kleuren 500ml Colors
Prijs vanaf: € 4,51
-
Thermoskan van staal en bamboe met bedrukking 400 ml TeaBoo
Prijs vanaf: € 5,79
-
Thermosfles met dubbele wand van rvs, 420 ml, met 2 kopjes van 150 ml
Prijs vanaf: € 6,59
-
Gepersonaliseerde thermosset met stalen bekers 500 ml Picnic Set
Prijs vanaf: € 11,59
-
Thermos van gerecycled roestvrij staal met inbegrepen karabijnhaak 1L
Prijs vanaf: € 15,50