Thermos van gerecycled roestvrij staal met inbegrepen karabijnhaak 1L
Code: 45826
Aanzienlijke thermosflessen. Ergonomisch ontwerp en karabijnhaak voor gemakkelijk transport, combineren ze ontwerp en functionaliteit in een uniek artikel.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Full colour (Aan een kant)
- Digitale full colour UV bedrukking (Aan een kant)
- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
De thermoskan van 1080 ml (1000 ml netto) is gemaakt van gerecycled roestvrij staal, met een ergonomisch ontwerp voor eenvoudig gebruik en een karabijnhaak voor transport. De dubbelwandige vacuümisolatie maakt hem perfect voor wandelen, kamperen of andere buitenactiviteiten. Zeg maar dag tegen lekken en gedoe.
Kenmerken
| Productcode: | 45826 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | ø8.3 x 28 cm |
| Gewicht: | 561 gr |
| Materiaal: | Gerecycled roestvrij staal 304: 91% post-consumer gerecycled |
| Capaciteit: | 1.08 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een doos van gerecycled kraftpapier. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 39 x 57 x 35 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.078 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.454 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 24 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gekleurde stalen thermoskan met zetgroep 470 ml buis
Prijs vanaf: € 4,15
-
Stalen gepersonaliseerde thermosfles in felle kleuren 500ml Colors
Prijs vanaf: € 4,51
-
Thermoskan van staal en bamboe met bedrukking 400 ml TeaBoo
Prijs vanaf: € 5,79
-
Thermosfles met dubbele wand van rvs, 420 ml, met 2 kopjes van 150 ml
Prijs vanaf: € 6,59
-
Gepersonaliseerde thermosset met stalen bekers 500 ml Picnic Set
Prijs vanaf: € 11,59
-
Lekvrije RVS fles met draaggreep 400ml
Prijs vanaf: € 3,32