Thermosfles van gerecycled roestvrij staal met 120 ml beker, 500 ml
Code: 50311
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom)

- Lasergravering (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
15
-
30
-
75
-
150
-
300
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Thermoset met mok, gemaakt van gerecycled roestvrij staal. Thermosfles met een capaciteit van 500 ml en dubbele wand, die een betere en langdurige temperatuurbehoud garandeert, met een veiligheidsdispenser. Mok van 120 ml, verstelbaar met schroefdop en met een handige karabijnhaak voor transport. Thermosfles en mok in bijpassende matte afwerking, ideaal om van je drankje te genieten, of het nu warm of koud is, op elk moment en op elke plaats. Inclusief het label van gerecycled roestvrij staal.Roestvrij staal is een van de meest gevraagde materialen en kan bijna overal worden aangetroffen, van alledaagse producten tot grote constructies. Met talloze eigenschappen, waaronder duurzaamheid en een hoge mate van herbruikbaarheid, waardoor het een zeer gewaardeerde oplossing voor duurzaamheid is. Goed behandeld, maakt het het verkrijgen van nieuwe hulpbronnen van oneindig gebruik mogelijk.
Kenmerken
| Productcode: | 50311 |
| Minimale afname: | 15 |
| Maat: | ø6.9 x 26 cm |
| Gewicht: | 284 gr |
| Materiaal: | gerecycled roestvrij staal |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| Houdt warm & koud: | 6 en 15 uur |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 960 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 47.5 x 28.5 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.05 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gekleurde stalen thermoskan met zetgroep 470 ml buis
Prijs vanaf: € 4,15
-
Stalen gepersonaliseerde thermosfles in felle kleuren 500ml Colors
Prijs vanaf: € 4,51
-
Thermoskan van staal en bamboe met bedrukking 400 ml TeaBoo
Prijs vanaf: € 5,79
-
Thermosfles met dubbele wand van rvs, 420 ml, met 2 kopjes van 150 ml
Prijs vanaf: € 6,59
-
Gepersonaliseerde thermosset met stalen bekers 500 ml Picnic Set
Prijs vanaf: € 11,59
-
Thermos van gerecycled roestvrij staal met inbegrepen karabijnhaak 1L
Prijs vanaf: € 15,50