Dubbelwandige roestvrijstalen thermos met theefilter 450 ml
Code: 55575
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom)

- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Lasergravering (Aan een zijde)
- Lasergravering rondom (Rondom)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je logo elke dag meereizen met een thermos voor kantoor en events
Dubbelwandige roestvrijstalen thermos met isolatie, ontworpen om dranken langer op de gewenste temperatuur te houden. Met een uitneembare theefilter. Zo maak je eenvoudig infusies zonder resten en is schoonmaken makkelijker. De lekvrije sluiting helpt morsen in een rugzak of aktetas te voorkomen. Het formaat is gemaakt voor dagelijks gebruik en onderweg. Inhoud 450 ml voor koffie, thee of water op kantoor, bij events en merkacties met logo.
Eigenschappen
- Roestvrijstalen thermos met lekvrije sluiting
- Dubbelwandig en geïsoleerd voor koude of warme dranken
- Uitneembare theefilter voor infusies onderweg
Kenmerken
| Productcode: | 55575 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 6.45 x 22.4 x 6.45 x Ø 5.3 cm |
| Gewicht: | 245 gr |
| Materiaal: | 90% roestvrij staal, 10% kunststof |
| Capaciteit: | 450 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 36 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 41 x 41 x 25 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.042 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 36 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gekleurde stalen thermoskan met zetgroep 470 ml buis
Prijs vanaf: € 4,15
-
Stalen gepersonaliseerde thermosfles in felle kleuren 500ml Colors
Prijs vanaf: € 4,51
-
Thermoskan van staal en bamboe met bedrukking 400 ml TeaBoo
Prijs vanaf: € 5,79
-
Thermosfles met dubbele wand van rvs, 420 ml, met 2 kopjes van 150 ml
Prijs vanaf: € 6,59
-
Gepersonaliseerde thermosset met stalen bekers 500 ml Picnic Set
Prijs vanaf: € 11,59
-
Thermos van gerecycled roestvrij staal met inbegrepen karabijnhaak 1L
Prijs vanaf: € 15,50