Dubbelwandige stalen thermoskan met kurkstop 600ml Design
Code: 41208
Voor de winter of de zomer zijn deze thermoskannen bedrukken ideaal om aan klanten en medewerkers te geven, omdat hij dranken urenlang warm of koud houdt.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Digitale kleurendruk (Aan een kant)
- Lasergravering rondom (Aan een kant)
- Lasergravering (Aan een kant)
- Lasergravering (Op de deksel)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Roestvrijstalen vacuümgeïsoleerde dubbelwandige thermoskannen bedrukken met een verkoperde binnenwand en kurken stop. Fles met een inhoud tot 600 ml en houdt dranken 16 uur warm en 57 uur koud. Geleverd in een geschenkdoos van kraftpapier
Kenmerken
| Productcode: | 41208 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | ø7.3 x 19.7 cm |
| Gewicht: | 396 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal / Kurk |
| Capaciteit: | 600 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7323 93 00 |
| Houdt warm & koud: | 16 en 57 uur |
| In onze collectie vanaf : | September 2022 |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 33 x 49 x 23 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.037 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 24 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gekleurde stalen thermoskan met zetgroep 470 ml buis
Prijs vanaf: € 4,15
-
Stalen gepersonaliseerde thermosfles in felle kleuren 500ml Colors
Prijs vanaf: € 4,51
-
Thermoskan van staal en bamboe met bedrukking 400 ml TeaBoo
Prijs vanaf: € 5,79
-
Thermosfles met dubbele wand van rvs, 420 ml, met 2 kopjes van 150 ml
Prijs vanaf: € 6,59
-
Gepersonaliseerde thermosset met stalen bekers 500 ml Picnic Set
Prijs vanaf: € 11,59
-
Thermos van gerecycled roestvrij staal met inbegrepen karabijnhaak 1L
Prijs vanaf: € 15,50