Stalen thermosfles met logo of ontwerp 330ml Impact Sublim
Code: 38884
Deze thermosfles bedrukken met kliksluiting kies je voor originaliteit en imago, want je kunt deze relatiegeschenken d.m.v. sublimatiedruk afmaken.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Lasergravering (Aan een zijde)
- Sublimatie, full colour (Bedrukking rondom)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
330 ml thermofles in roestvrij staal. Dubbele wand voor een betere en langere conservering van de temperatuur van de vloeistof, met veiligheidsvergrendeling en inclusief een eenvoudig knopopeningsmechanisme. Speciaal vervaardigd voor sublimatiedruk en gepresenteerd in een aantrekkelijke designdoos.
Kenmerken
| Productcode: | 38884 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | ø5.7 x 23 cm |
| Gewicht: | 205 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Capaciteit: | 330 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| Houdt warm & koud: | 12 en 4 uur |
| In onze collectie vanaf : | Mei 2021 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in individueel ontworpen tas en doos. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1080 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 41.5 x 35 x 25.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gekleurde stalen thermoskan met zetgroep 470 ml buis
Prijs vanaf: € 4,15
-
Stalen gepersonaliseerde thermosfles in felle kleuren 500ml Colors
Prijs vanaf: € 4,51
-
Thermoskan van staal en bamboe met bedrukking 400 ml TeaBoo
Prijs vanaf: € 5,79
-
Thermosfles met dubbele wand van rvs, 420 ml, met 2 kopjes van 150 ml
Prijs vanaf: € 6,59
-
Gepersonaliseerde thermosset met stalen bekers 500 ml Picnic Set
Prijs vanaf: € 11,59
-
Thermos van gerecycled roestvrij staal met inbegrepen karabijnhaak 1L
Prijs vanaf: € 15,50