Thermoskan bedrukken in kleuren 500ml Lifestyle Matt
Code: 38885
Dankzij de brede keuze aan kleuren zijn deze goedkope thermosflessen, ideaal als merchandising. Bovendien kun je de dop als beker gebruiken.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Lasergravering (Aan een zijde)
- Digitale full colour bedrukking (rondom) (Bedrukking rondom)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
15
-
30
-
75
-
150
-
300
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
500 ml roestvrij stalen thermofles in mat felgekleurd ontwerp. Met veiligheids schroefdop die als beker kan worden gebruikt. De thermofles wordt gepresenteerd in een individuele doos.
Kenmerken
| Productcode: | 38885 |
| Minimale afname: | 15 stuks |
| Maat: | ø7 x 24.5 cm |
| Gewicht: | 320 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| Houdt warm & koud: | 6 en 15 uur |
| In onze collectie vanaf : | Mei 2021 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een zak en individuele witte doos. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1080 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 46.5 x 27.5 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.05 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gekleurde stalen thermoskan met zetgroep 470 ml buis
Prijs vanaf: € 4,15
-
Stalen gepersonaliseerde thermosfles in felle kleuren 500ml Colors
Prijs vanaf: € 4,51
-
Thermoskan van staal en bamboe met bedrukking 400 ml TeaBoo
Prijs vanaf: € 5,79
-
Thermosfles met dubbele wand van rvs, 420 ml, met 2 kopjes van 150 ml
Prijs vanaf: € 6,59
-
Gepersonaliseerde thermosset met stalen bekers 500 ml Picnic Set
Prijs vanaf: € 11,59
-
Thermos van gerecycled roestvrij staal met inbegrepen karabijnhaak 1L
Prijs vanaf: € 15,50