RVS thermosfles met beker en handgreep als dop 350ml
Code: 47354
Dubbelwandige fles met vacuümisolatie. Volledig lekvrij en gemakkelijk te dragen. Houdt dranken 12 uur warm en 24 uur koud. Hoge kwaliteit.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- 2 Kleuren (Rondom geprint)

- 3 Kleuren (Rondom geprint)

- 4 Kleuren (Rondom geprint)

- Full colour (Rondom geprint)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Dubbelwandige fles met vacuümisolatie. De beker is 100% lekvrij en gemakkelijk te dragen. De dop dient ook als beker. De binnen- en buitenwanden zijn gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal. Dranken blijven tot 12 uur warm en/of tot 24 uur koud.
Kenmerken
| Productcode: | 47354 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | ø7 x 25 cm |
| Gewicht: | 360 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal en PP |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| Houdt warm & koud: | 12 en 24 uur |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 240 stuks |
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 42 x 32 x 18 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.024 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 15 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Stalen gepersonaliseerde thermosfles in felle kleuren 500ml Colors
Prijs vanaf: € 4,51
-
Thermoskan van staal en bamboe met bedrukking 400 ml TeaBoo
Prijs vanaf: € 5,79
-
Gekleurde stalen thermoskan met zetgroep 470 ml buis
Prijs vanaf: € 4,15
-
Grote RVS thermosflessen bedrukt in zilverkleur 900ML Extra
Prijs vanaf: € 8,29
-
Thermosbeker personaliseren van 500 ml met twee mokken van 220 ml. Mug Set
Prijs vanaf: € 8,41
-
Stalen bedrukte thermosflessen met bamboe buitenkant 400ml Bamboe
Prijs vanaf: € 6,67