Gepersonaliseerde bedrukte roestvrijstalen thermoskan 330 ml Impact
Code: 38883
Dankzij hun eenvoudige kliksluiting zijn deze bedrukte thermosflessen met logo gewilde promotie artikelen. Ze zijn verkrijgbaar in vier kleuren en verpakt in een doos.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- Lasergravering (Aan één zijde)
- Digitale full colour bedrukking (rondom) (Bedrukking rondom)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
330 ml thermo in roestvrij staal. Dubbelwandig voor een beter en langer behoud van de temperatuur van de vloeistof en inclusief een eenvoudig knopopeningsmechanisme. Beschikbaar in een breed scala aan kleuren en gepresenteerd in een aantrekkelijke designdoos.
Kenmerken
| Productcode: | 38883 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | ø5.7 x 23 cm |
| Gewicht: | 205 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Capaciteit: | 330 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| Houdt warm & koud: | 6 en 15 uur |
| In onze collectie vanaf : | Mei 2021 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in individueel ontworpen tas en doos. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1560 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 44 x 24.5 x 37 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gekleurde stalen thermoskan met zetgroep 470 ml buis
Prijs vanaf: € 4,15
-
Stalen gepersonaliseerde thermosfles in felle kleuren 500ml Colors
Prijs vanaf: € 4,51
-
Thermoskan van staal en bamboe met bedrukking 400 ml TeaBoo
Prijs vanaf: € 5,79
-
Thermosfles met dubbele wand van rvs, 420 ml, met 2 kopjes van 150 ml
Prijs vanaf: € 6,59
-
Gepersonaliseerde thermosset met stalen bekers 500 ml Picnic Set
Prijs vanaf: € 11,59
-
Thermos van gerecycled roestvrij staal met inbegrepen karabijnhaak 1L
Prijs vanaf: € 15,50