Stalen bedrukte thermosfles met bekerdop 500ml Basic XL
Code: 11057
Je kunt deze klassieke thermoskannen bedrukken met een laserlogo. Geef deze stalen goedkope thermosflessen met logo aan klanten op bedrijfsevents
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Digitale kleurendruk (Aan een kant)
- Lasergravering (Op de deksel)
- Lasergravering rondom (Aan een kant)
- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Roestvrijstalen thermosfles, 500 ml, in glanzende afwerking. Met veiligheidsstop / mok en gepresenteerd in een aantrekkelijke designdoos.
Kenmerken
| Productcode: | 11057 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | ø6.9 x 24 cm |
| Gewicht: | 319 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| Houdt warm & koud: | 12 en 24 uur |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2018 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in doos en tas. |
| Tussenverpakking:: | 20 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 41 x 64 x 30 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.079 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 40 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Stalen gepersonaliseerde thermosfles in felle kleuren 500ml Colors
Prijs vanaf: € 4,51
-
Thermoskan van staal en bamboe met bedrukking 400 ml TeaBoo
Prijs vanaf: € 5,79
-
Gekleurde stalen thermoskan met zetgroep 470 ml buis
Prijs vanaf: € 4,15
-
Grote RVS thermosflessen bedrukt in zilverkleur 900ML Extra
Prijs vanaf: € 8,29
-
Thermosbeker personaliseren van 500 ml met twee mokken van 220 ml. Mug Set
Prijs vanaf: € 8,41
-
Stalen bedrukte thermosflessen met bamboe buitenkant 400ml Bamboe
Prijs vanaf: € 6,67