Lekvrije thermosfles van gerecycled roestvrij staal 600 ml
Code: 56490
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van de fles een merkdrager die je elke dag gebruikt
Dubbelwandige fles van gerecycled roestvrij staal met een inhoud van 600 ml. Gemaakt voor dagelijks gebruik op kantoor en onderweg. De thermische functie houdt dranken tot 10 uur warm en tot 10 uur koud. Zo plan je lange dagen zonder steeds wisselende temperaturen. De lekvrije sluiting maakt het makkelijker om ’m in je rugzak of laptoptas mee te nemen, met minder kans op morsen. Gebruik wordt niet aanbevolen met koolzuurhoudende dranken of zure dranken. Een praktische keuze voor interne campagnes, events en zakelijke geschenken met logo.
Eigenschappen
- Thermosfles met lekvrije sluiting voor dagelijks gebruik
- Dubbele wand om warmte en kou urenlang te behouden
- Niet geschikt voor koolzuurhoudende dranken of dranken met hoge zuurgraad
Kenmerken
| Productcode: | 56490 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | ø9 x 9 x 20 x 20 cm |
| Gewicht: | 364 gr |
| Materiaal: | |
| Capaciteit: | 600 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| Houdt warm & koud: | 10 en 10 uur |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 67 x 45 x 23 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 24 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gekleurde stalen thermoskan met zetgroep 470 ml buis
Prijs vanaf: € 4,15
-
Stalen gepersonaliseerde thermosfles in felle kleuren 500ml Colors
Prijs vanaf: € 4,51
-
Thermoskan van staal en bamboe met bedrukking 400 ml TeaBoo
Prijs vanaf: € 5,79
-
Thermosfles met dubbele wand van rvs, 420 ml, met 2 kopjes van 150 ml
Prijs vanaf: € 6,59
-
Gepersonaliseerde thermosset met stalen bekers 500 ml Picnic Set
Prijs vanaf: € 11,59
-
Thermos van gerecycled roestvrij staal met inbegrepen karabijnhaak 1L
Prijs vanaf: € 15,50