Roestvrijstalen antilek fles van 420 ml en 3 kopjes van 150 ml
Code: 43822
Geïsoleerde RVS flessenset met druipwaterdicht deksel, inclusief extra kopjes, staat voor uitzonderlijke kwaliteit en zorg voor de professionele omgeving.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- 1 Kleur (Rondom geprint)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Digitale full colour bedrukking (Rondom geprint)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Set van roestvrijstalen dubbelwandige vacuümgeïsoleerde thermosfles met lekvrije deksel en 3 extra kopjes. Capaciteit: fles - 420 ml, beker - 150 ml.
Kenmerken
| Productcode: | 43822 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | ø6 x 22.5 cm |
| Gewicht: | 650 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Capaciteit: | 420 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2024 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 62 x 26 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.064 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gekleurde stalen thermoskan met zetgroep 470 ml buis
Prijs vanaf: € 4,15
-
Stalen gepersonaliseerde thermosfles in felle kleuren 500ml Colors
Prijs vanaf: € 4,51
-
Thermoskan van staal en bamboe met bedrukking 400 ml TeaBoo
Prijs vanaf: € 5,79
-
Thermosfles met dubbele wand van rvs, 420 ml, met 2 kopjes van 150 ml
Prijs vanaf: € 6,59
-
Gepersonaliseerde thermosset met stalen bekers 500 ml Picnic Set
Prijs vanaf: € 11,59
-
Thermos van gerecycled roestvrij staal met inbegrepen karabijnhaak 1L
Prijs vanaf: € 15,50