Magnetische snellaad powerbank 5.000 mAh - BrandCharger
Code: 53952
Deze externe batterij van gerecycled ABS met magnetisch draadloos laden verhoogt je productiviteit met geavanceerde technologie en slimme veiligheid.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour bedrukking (Aan een kant)
- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
BrandCharger Powercharge Wireless 5000 Eco is een powerbank van 5.000 mAh gemaakt van gerecyclede ABS. Ondersteunt 15W snelle magnetische draadloze oplading (MagSafe, Qi1, Qi2) en beschikt over een 20W USB-C-poort met PD 3.0 voor bekabeld opladen. Voorzien van LED-indicator, oplaadkabel en slimme beveiligingschip voor volledige bescherming. Milieuvriendelijk en draagbaar.
Kenmerken
| Productcode: | 53952 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 9.5 x 6.4 x 1.6 |
| Gewicht: | 244 gr |
| Materiaal: | Gerecycled ABS |
| Capaciteit: | 5000 mAh |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8507 60 00 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2000 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 43.5 x 26.5 x 18 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.0207 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 40 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige kleine ronde draadloze oplader bedrukken Basepad
Prijs vanaf: € 2,16
-
Magnetische draadloze bamboo laders bedrukken Power Magnet
Prijs vanaf: € 11,66
-
Draadloze powerbank met magneet en stroomindicator 5.000 mAh
Prijs vanaf: € 14,43
-
Magnetische powerbank van gerecycled aluminium met magneet 3.000 mAh
Prijs vanaf: € 26,50
-
Voordelige ronde draadloze oplader met full colour opdruk
Prijs vanaf: € 3,54
-
Vierkante mobiele draadloze oplader met logo ChargePad
Prijs vanaf: € 3,57