Opvouwbare magnetische ABS-oplader 3-in-1 die als standaard dient
Code: 49823
Opvouwbare oplader waarmee je drie apparaten tegelijk kunt opladen, ook bruikbaar als standaard. Inclusief snelle oplaadkabel en extra magnetische ring.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Lasergravering (Aan een kant)
- Doming (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
3-in-1 opvouwbaar oplaadstation van gerecycled ABS met rubber. Het omvat een magnetische draadloze oplader van 15W, een smartwatch-oplader (alleen Apple®) en een TWS-oplader.
Kenmerken
| Productcode: | 49823 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 7 x 7 x 2.6 cm |
| Gewicht: | 160 gr |
| Materiaal: | ABS |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8504 40 95 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 18 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 43.7 x 34 x 21 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.018 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 72 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige kleine ronde draadloze oplader bedrukken Basepad
Prijs vanaf: € 2,16
-
Draadloze powerbank met magneet en stroomindicator 5.000 mAh
Prijs vanaf: € 14,43
-
Magnetische powerbank van gerecycled aluminium met magneet 3.000 mAh
Prijs vanaf: € 26,50
-
Magnetische draadloze bamboo laders bedrukken Power Magnet
Prijs vanaf: € 11,66
-
Bamboe draadloze oplader met verlichte oppervlakte 15W
Prijs vanaf: € 5,76
-
Ronde bamboe draadloze oplader met logo met kleine blauwe LED Natura
Prijs vanaf: € 3,68