Magnetische en opvouwbare 3-in-1 draadloze oplader met USB-C
Code: 56012
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van de 3-in-1 oplader een detail voor op je bureau
Magnetische 3-in-1 draadloze oplader van kunststof, bedoeld om tegelijk je smartphone, oordopjes en smartwatch vanaf één punt op te laden. Het opvouwbare ontwerp helpt je om ’m makkelijk op te bergen en mee te nemen zonder ruimte in te nemen, handig op je bureau, in de vergaderruimte of tijdens zakenreizen. Levert tot 15W vermogen voor compatibel snelladen en sluit aan via USB Type C (kabel inbegrepen). Een praktische keuze voor welkomstacties, events en zakelijke relatiegeschenken met logo.
Eigenschappen
- Magnetische 3-in-1 draadloze oplader met gelijktijdig opladen
- Opvouwbaar en ultracompact ontwerp om mee te nemen in tas of aktetas
- USB Type C-aansluiting met kabel inbegrepen en gebruik op bureau
Kenmerken
| Productcode: | 56012 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 8.6 x 6 x 2.9 cm |
| Gewicht: | 72 gr |
| Materiaal: | ABS |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8504 40 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 8100 stuks |
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 55 x 23.2 x 35.2 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige kleine ronde draadloze oplader bedrukken Basepad
Prijs vanaf: € 2,16
-
Draadloze powerbank met magneet en stroomindicator 5.000 mAh
Prijs vanaf: € 14,43
-
Magnetische powerbank van gerecycled aluminium met magneet 3.000 mAh
Prijs vanaf: € 26,50
-
Magnetische draadloze bamboo laders bedrukken Power Magnet
Prijs vanaf: € 11,66
-
Bamboe draadloze oplader met verlichte oppervlakte 15W
Prijs vanaf: € 5,76
-
Ronde bamboe draadloze oplader met logo met kleine blauwe LED Natura
Prijs vanaf: € 3,68