Magnetische draadloze laadstandaard 25W met USB-C-kabel
Code: 55713
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Bovenzijde)

- 2 Kleuren (Bovenzijde)

- 3 Kleuren (Bovenzijde)

- 4 Kleuren (Bovenzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Zorg dat je logo in beeld is, elke keer dat ze de laadstandaard gebruiken
Magnetische draadloze laadstandaard van gerecycled plastic met een vermogen van 25W. Ontworpen om snel en consistent een breed scala aan compatibele apparaten op te laden. Met USB-C-ingang voor een stabiele stroomtoevoer en continue prestaties. Aanbevolen minimale input: 9V/3A voor optimaal gebruik. Inclusief 120 cm-kabel van gerecycled TPE met RCS-certificering (Recycled Claim Standard). Geleverd in kraftverpakking met FSC (Forest Sustainability Certification) mix en zowel het product als de accessoires zijn PVC-vrij. Handig voor merkacties op kantoor of tijdens evenementen.
Eigenschappen
- Magnetische draadloze laadstandaard met snelladen 25W
- USB-C-ingang voor stabiele voeding en constant laden
- 120 cm-kabel van gerecycled TPE met RCS-certificering inbegrepen
- Product en accessoires 100% vrij van PVC-plastic
Kenmerken
| Productcode: | 55713 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 10 x 10 x 1.9 cm |
| Gewicht: | 181 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8507 60 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een geschenkdoos. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 55 x 19.5 x 30.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.033 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 70 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige kleine ronde draadloze oplader bedrukken Basepad
Prijs vanaf: € 2,16
-
Draadloze powerbank met magneet en stroomindicator 5.000 mAh
Prijs vanaf: € 14,43
-
Magnetische powerbank van gerecycled aluminium met magneet 3.000 mAh
Prijs vanaf: € 26,50
-
Magnetische draadloze bamboo laders bedrukken Power Magnet
Prijs vanaf: € 11,66
-
Bamboe draadloze oplader met verlichte oppervlakte 15W
Prijs vanaf: € 5,76
-
Ronde bamboe draadloze oplader met logo met kleine blauwe LED Natura
Prijs vanaf: € 3,68