Ecologische 3-in-1 magnetische draadloze bureaulader 25W
Code: 55715
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Lasergraveren (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk elke dag aanwezig zijn met een bureaulader
3-in-1 bureaulader gemaakt van gerecycled plastic, gerecycled aluminium en gerecycled PC. Ontworpen om meerdere apparaten tegelijk op te laden en je werkplek netter te houden. Biedt magnetisch draadloos opladen tot 25W voor je telefoon, plus een speciale basis voor een compatibele Apple Watch/Samsung Watch en een zone voor oordopjes. Heeft een USB-C-ingang voor een constante stroomtoevoer en wordt geleverd met een USB-C-naar-USB-C-kabel van 120cm. Met extra veiligheidsbescherming en temperatuurcontrole voor dagelijks gebruik. Handig op bureaus op kantoor, bij recepties en als relatiegeschenk met logo.
Eigenschappen
- 3-in-1 bureaulader met magnetisch draadloos opladen
- Laad telefoon, horloge en oordopjes tegelijk op één basis
- USB-C-ingang en maximaal 25W vermogen voor stabiel opladen
- Inclusief USB-C-naar-USB-C-kabel 120cm en FSC kraftverpakking
Kenmerken
| Productcode: | 55715 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 16.7 x 8.1 x 14.8 cm |
| Gewicht: | 396 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8504 40 95 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een geschenkdoos. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 37 x 26 x 34 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.033 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 24 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige kleine ronde draadloze oplader bedrukken Basepad
Prijs vanaf: € 2,16
-
Draadloze powerbank met magneet en stroomindicator 5.000 mAh
Prijs vanaf: € 14,43
-
Magnetische powerbank van gerecycled aluminium met magneet 3.000 mAh
Prijs vanaf: € 26,50
-
Magnetische draadloze bamboo laders bedrukken Power Magnet
Prijs vanaf: € 11,66
-
Bamboe draadloze oplader met verlichte oppervlakte 15W
Prijs vanaf: € 5,76
-
Ronde bamboe draadloze oplader met logo met kleine blauwe LED Natura
Prijs vanaf: € 3,68