Draadloze bamboe oplader met telefoonstandaard 5W
Code: 47117
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale druk (Bovenzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van de draadloze oplader een vaste plek voor je merk
Draadloze bureau-oplader met geïntegreerde standaard zodat je telefoon zichtbaar blijft tijdens het opladen. Je voorkomt kabelwarboel en steeds wisselen van kabel: leg gewoon een compatibele smartphone neer en het laden start automatisch. Met USB-A- en USB-C-aansluiting, zodat hij past bij verschillende opladers en werkplekken, op kantoor en thuis. Het vermogen van 5W is ideaal voor dagelijks gebruik op je bureau, zonder gedoe. Aanbevolen voor merkacties bij de receptie, trainingen of zakelijke geschenken.
Eigenschappen
- Draadloze oplader met standaard voor bureau en dagelijks gebruik
- Opladen zonder kabels door een compatibele telefoon op de basis te leggen
- USB-A- en USB-C-aansluitingen voor verschillende werkomgevingen
- 5W laadvermogen voor comfortabel opladen op kantoor
Kenmerken
| Productcode: | 47117 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 18.5 x 11.5 x 1.4 cm |
| Gewicht: | 170 gr |
| Materiaal: | Bamboe en ABS-kunststof |
| Capaciteit: | 5 W |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8504 40 95 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Individueel verpakt geleverd |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 640 stuks |
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 57 x 23.7 x 29 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.039 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 5.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 40 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige kleine ronde draadloze oplader bedrukken Basepad
Prijs vanaf: € 2,16
-
Draadloze powerbank met magneet en stroomindicator 5.000 mAh
Prijs vanaf: € 14,43
-
Magnetische powerbank van gerecycled aluminium met magneet 3.000 mAh
Prijs vanaf: € 26,50
-
Magnetische draadloze bamboo laders bedrukken Power Magnet
Prijs vanaf: € 11,66
-
Bamboe draadloze oplader met verlichte oppervlakte 15W
Prijs vanaf: € 5,76
-
Ronde bamboe draadloze oplader met logo met kleine blauwe LED Natura
Prijs vanaf: € 3,68