Compacte, opvouwbare ecologische 3-in-1 oplader met USB-C-ingang 25W
Code: 55714
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een opvouwbare oplader die je merk meeneemt bij elke verplaatsing
Opvouwbare oplader van gerecycled plastic met standaard om tegelijk je telefoon, Apple Watch en oordopjes op te laden. Het hoogrendementssysteem zorgt voor stabiel en efficiënt laden van alle drie de apparaten, met geavanceerde bescherming tegen oververhitting voor betrouwbaar gebruik. Met USB-C-ingang voor een constante stroomtoevoer tot 25W en inclusief USB-C-naar-USB-C-kabel van 120cm. Vrij van PVC-plastic en met kraftverpakking met certificering voor duurzaam bosbeheer (FSC). Handig voor onboarding-acties, events en relatiegeschenken met logo.
Eigenschappen
- Opvouwbare 3-in-1 oplader voor telefoon, horloge en oordopjes
- USB-C-ingang met stabiel laden en maximaal 25W vermogen
- Bescherming tegen oververhitting voor dagelijks gebruik en reizen
- Inclusief USB-C-naar-USB-C-kabel 120cm en kraftverpakking
Kenmerken
| Productcode: | 55714 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 11 x 6 x 2.3 cm |
| Gewicht: | 213 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8504 40 95 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een geschenkdoos. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 32 x 18.5 x 27 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.016 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 40 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige kleine ronde draadloze oplader bedrukken Basepad
Prijs vanaf: € 2,16
-
Draadloze powerbank met magneet en stroomindicator 5.000 mAh
Prijs vanaf: € 14,43
-
Magnetische powerbank van gerecycled aluminium met magneet 3.000 mAh
Prijs vanaf: € 26,50
-
Magnetische draadloze bamboo laders bedrukken Power Magnet
Prijs vanaf: € 11,66
-
Bamboe draadloze oplader met verlichte oppervlakte 15W
Prijs vanaf: € 5,76
-
Ronde bamboe draadloze oplader met logo met kleine blauwe LED Natura
Prijs vanaf: € 3,68