Zwarte sporttas van RPET met gewatteerde handgreep, 30 L
Code: 47245
Elegante sport- of reistas met veel ruimte en verfijnde details, garandeert comfortabele en stijlvolle reizen. Perfect voor uitstapjes of naar de sportschool.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de tas)

- 2 Kleuren (Op de tas)

- 3 Kleuren (Op de tas)

- 4 Kleuren (Op de tas)

- Digitale full colour transfer (Op de tas)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Til je weekendje weg naar een hoger niveau met deze RPET-tas. Gemaakt van gerecyclede PET-materialen, is het een elegante en duurzame reisgenoot. Met ruime opbergruimte en stijlvolle details zorgt Liam ervoor dat je modieus en milieuvriendelijk op pad gaat. Pak je essentiële spullen voor een bewust uitstapje.
Kenmerken
| Productcode: | 47245 |
| Minimale afname: | 5 |
| Maat: | 50 x 26 x 25 cm |
| Gewicht: | 590 gr |
| Materiaal: | R-PET |
| Capaciteit: | 30 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 400 |
| Tussenverpakking:: | 25 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 53 x 28 x 49 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.073 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15.4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 25 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Sporttassen met verstelbare schouderband bedrukken Sochi
Prijs vanaf: € 9,92
-
Sporttassen van 600D polyester met diverse vakken Vancouver
Prijs vanaf: € 11,47
-
Compacte gymtassen in diverse kleuren Crossfit
Prijs vanaf: € 7,99
-
Veelzijdige tassen voor sport en reizen met verstelde schouderriem
Prijs vanaf: € 10,05
-
Sporttas van gerecycled polyester Impact
Prijs vanaf: € 20,06
-
Sporttas van 600D polyester met schoenengedeelte
Prijs vanaf: € 8,02