Sporttas van gerecycled PET met dubbele voorvakken 25L
Code: 56278
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (In een zak)

- 2 Kleuren (In een zak)

- 3 Kleuren (In een zak)

- 4 Kleuren (In een zak)

- Digitale full colour transfer (In een zak)
- Full-colour digitale transfer met reliëf (In een zak)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van de sporttas jouw merkdrager als ze onderweg zijn
Sport- en reistas van gerecycled 600D kunststof, gemaakt voor dagelijks gebruik: onderweg, naar de sportschool of voor werkafspraken. Je draagt ’m met de korte handgrepen of met de lange, verstelbare schouderband, afhankelijk van je routine. Aan de voorkant zitten twee ritsvakken, handig voor sleutels, documenten of oordopjes. Er is ook een meshvak om je fles apart van de rest te houden. Een praktische keuze voor merkacties op sportevents of voor welzijnsinitiatieven binnen bedrijven.
Eigenschappen
- Sport- en reistas met snelle toegang tot je essentials
- Korte handgrepen en lange verstelbare schouderband
- Twee ritsvakken aan de voorkant en mesh flessenhouder
Kenmerken
| Productcode: | 56278 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 46 x 21 x 27.5 cm |
| Gewicht: | 300 gr |
| Materiaal: |
| Capaciteit: | 25 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 49 x 30 x 34 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.05 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 25 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Sporttas van 600D polyester met schoenengedeelte
Prijs vanaf: € 8,02
-
Veelzijdige tassen voor sport en reizen met verstelde schouderriem
Prijs vanaf: € 10,05
-
Gerecyclede gekleurde multifunctionele sporttas Gym RPET
Prijs vanaf: € 2,91
-
Sporttassen met verstelbare schouderband bedrukken Sochi
Prijs vanaf: € 9,92
-
Reistas van katoen en polyester met voorvak en zijvak
Prijs vanaf: € 8,67
-
Sport- en reistas van 37L met meerdere handgrepen en ritsen
Prijs vanaf: € 7,58