Sport- en reistas van 37L met meerdere handgrepen en ritsen
Code: 56279
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Digitale full colour transfer (Voorkant)
- Full-colour digitale transfer met reliëf (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van deze tas jouw bondgenoot voor events, team en merk
Sport- of reistas van gerecycled 600D-kunststof, bedoeld voor woon-werkverkeer, de sportschool of een korte trip. Met korte handgrepen en een verstelbare, afneembare schouderriem draag je ’m zoals jij dat prettig vindt. Aan de voorkant zitten vakken met rits, één groot en één klein, om documenten, accessoires of spullen die je snel nodig hebt gescheiden te houden. De inhoud van 37L helpt je alles overzichtelijk mee te nemen. Een praktische optie voor merkacties op events of als interne uitrusting.
Eigenschappen
- Sportieve reistas met ruime, comfortabele inhoud
- Korte handgrepen en lange, verstelbare en afneembare riem
- Ritsvakken aan de voorkant voor snelle toegang
Kenmerken
| Productcode: | 56279 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 55 x 30 x 40 cm |
| Gewicht: | 500 gr |
| Materiaal: |
| Capaciteit: | 37 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 20 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 53 x 34 x 45 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.081 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Sporttas van 600D polyester met schoenengedeelte
Prijs vanaf: € 8,02
-
Veelzijdige tassen voor sport en reizen met verstelde schouderriem
Prijs vanaf: € 10,05
-
Gerecyclede gekleurde multifunctionele sporttas Gym RPET
Prijs vanaf: € 2,91
-
Sporttassen met verstelbare schouderband bedrukken Sochi
Prijs vanaf: € 9,92
-
Reistas van katoen en polyester met voorvak en zijvak
Prijs vanaf: € 8,67
-
Sporttas van gerecycled PET met dubbele voorvakken 25L
Prijs vanaf: € 6,82