Reistas van katoen en polyester met voorvak en zijvak
Code: 56372
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale full colour transfer (Op de tas)
- Full-colour digitale transfer met reliëf (Op de tas)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
De reistas die jouw merk meeneemt naar events en onderweg
Reistas van gerecycled katoen en gerecycled polyester, bedoeld voor werkverplaatsingen, events of sportactiviteiten. Je hebt verstevigde korte handgrepen en een lange schouderriem, zodat je het dragen kunt afwisselen afhankelijk van de lading. De ritssluiting houdt de inhoud beschermd en geeft snelle toegang. Met een voorvak met rits voor kleine spullen en een zijvak om het meest gebruikte binnen handbereik te houden. Een praktische optie voor welkomstacties, bedrijfstoernooien of uitrusting voor staff.
Eigenschappen
- Reistas met ritssluiting en comfortabel draaggemak
- Korte handgrepen en lange schouderriem om over de schouder te dragen
- Voorvak met sluiting en zijvak met snelle toegang
Kenmerken
| Productcode: | 56372 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 28 x 56 x 28 cm |
| Gewicht: | 900 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 11 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 56 x 56 x 30 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.094 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 20 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Sporttas van 600D polyester met schoenengedeelte
Prijs vanaf: € 8,02
-
Veelzijdige tassen voor sport en reizen met verstelde schouderriem
Prijs vanaf: € 10,05
-
Gerecyclede gekleurde multifunctionele sporttas Gym RPET
Prijs vanaf: € 2,91
-
Sporttassen met verstelbare schouderband bedrukken Sochi
Prijs vanaf: € 9,92
-
Sport- en reistas van 37L met meerdere handgrepen en ritsen
Prijs vanaf: € 7,58
-
Sporttas van gerecycled PET met dubbele voorvakken 25L
Prijs vanaf: € 6,82