Reis- of sporttas met reflecterend detail en rits 35L
Code: 56276
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Digitale full colour transfer (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een reistas die je logo bij elke verplaatsing meeneemt
Sport- of reistas van gerecycled plastic met 600D-stof, gemaakt voor intensief gebruik. Met korte handgrepen en een lange verstelbare schouderband draag je hem in de hand of over de schouder, afhankelijk van de rit. Het reflecterende detail aan de voorkant verbetert de zichtbaarheid. In het voorvak met rits houd je documenten of accessoires binnen handbereik. Grijze contrasten geven een strakke, moderne afwerking. Een praktische keuze voor teams, bedrijfsreizen of merkacties.
Eigenschappen
- Reistas met reflecterend detail en tweekleurig ontwerp
- Korte handgrepen en lange verstelbare schouderband voor comfortabel dragen
- Voorvak met rits voor snelle toegang tot accessoires
Kenmerken
| Productcode: | 56276 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 53 x 27 x 30 cm |
| Gewicht: | 290 gr |
| Materiaal: |
| Capaciteit: | 35 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 56 x 33 x 45 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.083 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Sporttas van 600D polyester met schoenengedeelte
Prijs vanaf: € 8,02
-
Veelzijdige tassen voor sport en reizen met verstelde schouderriem
Prijs vanaf: € 10,05
-
Gerecyclede gekleurde multifunctionele sporttas Gym RPET
Prijs vanaf: € 2,91
-
Sporttassen met verstelbare schouderband bedrukken Sochi
Prijs vanaf: € 9,92
-
Grote tas voor sport of reizen met compartimenten en riem
Prijs vanaf: € 26,62
-
Sporttassen van 600D polyester in opvallende kleur Performance
Prijs vanaf: € 8,11