Ruime reis- en sporttas met korte en lange handgrepen 30L
Code: 56277
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Full-colour digitale transfer met reliëf (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een reistas die meegaat met je events, teams en campagnes
Reis- en sporttas van gerecycled plastic 600D, bedoeld voor veelvuldig gebruik onderweg en bij sportactiviteiten. Met een voorvak met rits om kleine spullen te scheiden en binnen handbereik te houden. Je draagt ’m met de korte handgrepen of met de lange, verstelbare schouderriem, passend bij verschillende routes en ladingen. De stevige stof helpt de vorm te behouden en de inhoud te beschermen. Een praktische optie voor toernooien, HR-acties of zakelijke geschenken met logo.
Eigenschappen
- Reis- en sporttas met voorvak met rits
- Korte handgrepen en lange verstelbare schouderriem om over de schouder te dragen
- Stevige 600D-stof voor veelvuldig gebruik en dagelijks vervoer
- Inhoud 30L voor sportspullen of weekendbagage
Kenmerken
| Productcode: | 56277 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 48 x 25 x 28 cm |
| Gewicht: | 260 gr |
| Materiaal: |
| Capaciteit: | 30 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 50 x 33 x 34 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.056 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 25 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Sporttas van 600D polyester met schoenengedeelte
Prijs vanaf: € 8,02
-
Veelzijdige tassen voor sport en reizen met verstelde schouderriem
Prijs vanaf: € 10,05
-
Gerecyclede gekleurde multifunctionele sporttas Gym RPET
Prijs vanaf: € 2,91
-
Sporttassen met verstelbare schouderband bedrukken Sochi
Prijs vanaf: € 9,92
-
Reistas van katoen en polyester met voorvak en zijvak
Prijs vanaf: € 8,67
-
Sport- en reistas van 37L met meerdere handgrepen en ritsen
Prijs vanaf: € 7,58