Opvouwbare sporttas met voorvak en inhoud van 20L
Code: 56275
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Full-colour digitale transfer met reliëf (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Jouw sporttas met logo, van kantoor naar event en reis
Sporttas van gerecycled 190T-plastic, bedoeld voor trainingen, korte trips of een bezoek aan de spa. Met een voorvak met rits voor je telefoon, sleutels of documenten, zonder dat het door de rest gaat. De korte handgrepen en de lange schouderbanden maken dragen comfortabel, afhankelijk van je route. Je vouwt hem op tot een compact formaat. Zo berg je hem makkelijk op in kluisjes, kofferruimtes of op kantoor. Praktische optie voor merkacties bij sportevenementen of zakelijke reizen.
Eigenschappen
- Opvouwbare sporttas met voorvak met rits
- Lange schouderbanden en korte handgrepen voor comfortabel dragen
- Compact formaat wanneer opgevouwen, makkelijk op te bergen en mee te nemen
Kenmerken
| Productcode: | 56275 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 48 x 23 cm |
| Gewicht: | 90 gr |
| Materiaal: |
| Capaciteit: | 20 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 51 x 38 x 22 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.043 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 5.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Sporttas van 600D polyester met schoenengedeelte
Prijs vanaf: € 8,02
-
Veelzijdige tassen voor sport en reizen met verstelde schouderriem
Prijs vanaf: € 10,05
-
Gerecyclede gekleurde multifunctionele sporttas Gym RPET
Prijs vanaf: € 2,91
-
Sporttassen met verstelbare schouderband bedrukken Sochi
Prijs vanaf: € 9,92
-
Reistas van katoen en polyester met voorvak en zijvak
Prijs vanaf: € 8,67
-
Sport- en reistas van 37L met meerdere handgrepen en ritsen
Prijs vanaf: € 7,58