Sport- of reistas van gerecycled polyester 50L
Code: 56280
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Digitale full colour transfer (Voorkant)
- Full-colour digitale transfer met reliëf (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
De reistas die orde brengt en je merk meeneemt naar events
Reis- of sporttas van gerecycled 600D-polyester, bedoeld om je uitrusting en accessoires in twee aparte compartimenten te organiseren. Met korte handgrepen en een lange, verstelbare en afneembare schouderriem om haar comfortabel te dragen. Het voorvak met rits is handig voor kleine spullen en documenten die je snel bij de hand wilt hebben. De stevige bodem zorgt voor stabiliteit wanneer je de tas neerzet, ook als ze vol zit. Praktisch om kleding en natte handdoeken of schoenen te scheiden tijdens trainingen, toernooien en zakelijke verplaatsingen.
Eigenschappen
- Reistas met twee compartimenten om kleding en schoenen te scheiden
- Gerecycled 600D-polyester met stevige bodem voor extra stabiliteit
- Korte handgrepen en lange verstelbare en afneembare schouderriem voor transport
- Voorvak met rits voor snelle toegang tot essentials
Kenmerken
| Productcode: | 56280 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 55.5 x 25 x 36 cm |
| Gewicht: | 650 gr |
| Materiaal: |
| Capaciteit: | 50 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 15 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 61 x 30 x 37 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.068 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 15 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Sporttas van 600D polyester met schoenengedeelte
Prijs vanaf: € 8,02
-
Veelzijdige tassen voor sport en reizen met verstelde schouderriem
Prijs vanaf: € 10,05
-
Gerecyclede gekleurde multifunctionele sporttas Gym RPET
Prijs vanaf: € 2,91
-
Sporttassen met verstelbare schouderband bedrukken Sochi
Prijs vanaf: € 9,92
-
Reistas van katoen en polyester met voorvak en zijvak
Prijs vanaf: € 8,67
-
Sport- en reistas van 37L met meerdere handgrepen en ritsen
Prijs vanaf: € 7,58