Waterdichte sporttas met dubbele handvatten, capaciteit 40 L
Code: 47161
Deze tas is de perfecte metgezel voor je avonturen dankzij zijn duurzaamheid en betrouwbaarheid, ideaal om overal mee naartoe te nemen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
We introduceren onze nieuwe waterdichte tas van 40 liter. Ontworpen voor het buitenleven, is het je beste reisgenoot. Blijf droog, pak slim in en ga vol vertrouwen op je volgende avontuur. Duurzaam, betrouwbaar en overal klaar voor.
Kenmerken
| Productcode: | 47161 |
| Minimale afname: | 25 |
| Maat: | 49 x 28 x 50 cm |
| Gewicht: | 880 gr |
| Materiaal: | PVC |
| Capaciteit: | 40 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 19 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 160 |
| Tussenverpakking:: | 10 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 35 x 40 x 50 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 1.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 10 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Sporttassen met verstelbare schouderband bedrukken Sochi
Prijs vanaf: € 9,92
-
Sporttassen van 600D polyester met diverse vakken Vancouver
Prijs vanaf: € 11,47
-
Compacte gymtassen in diverse kleuren Crossfit
Prijs vanaf: € 7,99
-
Veelzijdige tassen voor sport en reizen met verstelde schouderriem
Prijs vanaf: € 10,05
-
Sporttas van gerecycled polyester Impact
Prijs vanaf: € 20,06
-
Sporttas van 600D polyester met schoenengedeelte
Prijs vanaf: € 8,02