Harde kunststof trolley met afneembare wielen voor cabine
Code: 55919
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Doming (Op het plaatje)
- Lasergravering (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van je trolley de bondgenoot die met jouw merk meereist
Harde kunststof trolley met 4 zwenkende, afneembare wielen, bedoeld voor zakenreizen en vaak onderweg zijn. Hij heeft een ritssluiting met twee trekkers voor snelle en veilige toegang. Binnenin zitten vakken om kleding, documenten en accessoires te ordenen zonder tijd te verliezen bij het openen. Door het compacte formaat en de mogelijkheid om de wielen te verwijderen neem je hem makkelijker mee als handbagage, afhankelijk van hoe je reis verloopt. Inclusief een zak om de wielen in op te bergen, handig bij controles en bedrijfsvervoer.
Eigenschappen
- Harde trolley met afneembare wielen voor handbagage
- Ritssluiting met twee trekkers voor snel en veilig openen
- Binnenvakindeling voor organisatie tijdens de reis
- Inclusief zak om de wielen op te bergen
Kenmerken
| Productcode: | 55919 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 25 x 48.5 x 20 cm |
| Gewicht: | 2100 gr |
| Materiaal: | ABS |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 12 50 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 42 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 61 x 43 x 26.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 3 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gepersonaliseerde trolley bedrukken Trend
Prijs vanaf: € 42,51
-
rPET polyester koffer met slot en 4 wielen Voyage
Prijs vanaf: € 50,37
-
Trolley en rugzak 2-in-1 met laptopvak 15 inch
Prijs vanaf: € 35,96
-
Polyester trolley met laptopvak Executive 17”
Prijs vanaf: € 71,33
-
Koffers bedrukken van RPET met logo
Prijs vanaf: € 63,88
-
Opvouwbare kunststof winkelwagen met 25 kg inhoud Fold
Prijs vanaf: € 18,27