20-inch cabinekoffer met 360° zwenkwielen
Code: 56283
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Lasergravering (In een hoek)
- Digitale druk (In een hoek)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van de cabinekoffer je bondgenoot voor zakenreizen
Cabinekoffer met stevige structuur en een ontwerp voor zakenreizen. Met vier zwenkwielen zodat je makkelijk manoeuvreert en een TSA-slot voor controles op de luchthaven. De handgreep heeft een telefoonhouder, handig om tickets of kaarten bij de hand te houden. Achterop zit een bekerhouder en aan de zijkanten twee haken om een tas of nekkussen aan op te hangen. Het voorvak heeft een gevoerde hoes voor een laptop tot 15,6''. Geschikt voor teamreizen, incentives of merkacties op beurzen.
Eigenschappen
- 20'' cabinekoffer met 360° wielen en TSA-slot
- Voorvak met gevoerde laptophoes voor 15,6''
- Handgreep met telefoonhouder en achterkant met bekerhouder
- Zijhaken voor tas of nekkussen
Kenmerken
| Productcode: | 56283 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 36 x 24.5 x 56 cm |
| Gewicht: | 3200 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 12 50 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 37 x 25 x 57 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.053 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 4.05 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1 stuk |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gepersonaliseerde trolley bedrukken Trend
Prijs vanaf: € 42,51
-
rPET polyester koffer met slot en 4 wielen Voyage
Prijs vanaf: € 50,37
-
Trolley en rugzak 2-in-1 met laptopvak 15 inch
Prijs vanaf: € 35,96
-
ABS-trolley met binnenvak voor laptop en cijferslot
Prijs vanaf: € 53,64
-
Stevige trolley met wielen en geïntegreerd slot 32L
Prijs vanaf: € 37,29
-
Opvouwbare 600D polyester trolley met wielen en diverse handvatten
Prijs vanaf: € 16,47