Voordelige bamboepuzzel in de vorm van een ster
Code: 43055
Bamboe puzzel in de vorm van een ster. Als uw publiek uit kinderen bestaat en u op een andere manier wilt adverteren, geef ze dan aan de kleintjes.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op het doosje)

- 2 Kleuren (Op het doosje)

- 3 Kleuren (Op het doosje)

- 4 Kleuren (Op het doosje)

- Digitaal full colour label (Op het doosje)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Stimuleer de geest van je publiek met deze puzzel
Activeer de geest van je werknemers en klanten met deze bamboe stervormige puzzel. Dit spel bestaat uit 6 stukjes in een natuurlijke kleur en is een origineel relatiegeschenk voor alle doelgroepen. De puzzel wordt geleverd in een gepersonaliseerde doos van gerecycled papier. Je logo kan worden aangebracht door middel van tampondruk of met een digitale full-color sticker.
Eigenschappen
- Stervormige puzzel
- Bestaat uit 6 stukjes
- Gemaakt van bamboe
- Gepresenteerd in een doos van gerecycled papier
- Budgetvriendelijk
- Aanpasbare doos
Waarom voor dit product kiezen?
- Een origineel relatiegeschenk dat de cognitieve vaardigheden op de proef stelt.
- Werkt heel goed in campagnes of voor bedrijven met een jong publiek.
Kenmerken
| Productcode: | 43055 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 4.5 x 4.5 cm |
| Gewicht: | 31 gr |
| Materiaal: | Bamboe |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9503 00 69 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2023 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 29.5 x 24.5 x 50 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.036 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.56 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 300 stuks |
Meest populaire producten
-
Houten puzzel personaliseren met katoenen zakje Cubus
Prijs vanaf: € 1,30
-
Decoratieve metalen en magnetische puzzel Magnicube
Prijs vanaf: € 9,74
-
Houten puzzel met logo in katoenen tasje Astrum
Prijs vanaf: € 1,22
-
Houten puzzel bedrukt met afbeelding WoodMate
Prijs vanaf: € 0,72
-
Puzzel bedrukken als relatiegeschenk Enigma
Prijs vanaf: € 0,48
-
Kartonnen puzzel van 16 stukjes voor bedrukking Piz
Prijs vanaf: € 0,35