Sportieve rugzak met gaasvakken en elastische koorden
Code: 56184
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- Digitale kleuren transfer (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een sportieve rugzak die je logo mee naar kantoor neemt
Sportieve rugzak van ripstopstof van gerecycled 420D-plastic, gemaakt voor dagelijks gebruik en korte verplaatsingen. Met een hoofdvak met dubbele rits en een binnenvak om accessoires te organiseren. Je hebt ook twee gaasvakken aan de buitenkant voor flessen of spullen die je snel wilt pakken, plus een voorvak met waterbestendige rits en elastisch koord om kleding vast te zetten. Binnenin zit een opbergzak met karabijnhaak om de tas op te bergen als je hem niet gebruikt. Een praktische keuze voor sportevents of bedrijfsmatige merchandising.
Eigenschappen
- Unisex sportieve rugzak met hoofdvak met dubbele rits
- Gaasvakken aan de buitenkant en organiserend binnenvak
- Voorvak met waterbestendige rits en elastisch koord
- Binnenzak met karabijnhaak om op te bergen en gaas handgrepen
Kenmerken
| Productcode: | 56184 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 26 x 46 x 16 cm |
| Gewicht: | 155 gr |
| Materiaal: | Gerecycled PET-plastic (RPET) |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1600 stuks |
| Tussenverpakking:: | 20 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 48 x 38 x 46 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.084 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Reisrugzak met meshvakken en gevoerde handvatten Trekking
Prijs vanaf: € 3,97
-
Polyester rugzak met logo en vakken 15,6'' Trail
Prijs vanaf: € 19,05
-
RPET laptoptas met binnenvakken
Prijs vanaf: € 9,45
-
Sportieve polyester rugzak 600D met ritssluiting aan de voorkant
Prijs vanaf: € 3,44
-
Polyester koelrugzak met diverse compartimenten
Prijs vanaf: € 21,65
-
Wandelrugzak bedrukken Outdoor Water Repellent
Prijs vanaf: € 4,54