Werkrugzak van kunstleer voor laptop 15''
Code: 54144
Executive rugzak met een gewatteerd laptopcompartiment 15'', meerdere vakken en een comfortabele rugsteun. Verhoog het comfort van je team tijdens hun werkdag.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Executive rugzak van PU met 14 L capaciteit, gewatteerd laptopvak voor 15”, meerdere externe vakken en gewatteerde rug. Trolleycompatibel.
Kenmerken
| Productcode: | 54144 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 31 x 13 x 40 cm |
| Gewicht: | 620 gr |
| Materiaal: | PU |
| Capaciteit: | 14 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | September 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 68 x 48 x 37 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.12 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64